Інформація по темі "" | Публікації по тегу
01.11.16
3469 4
Друкувати
Обране

Додаткових податків для страхової медицини не буде

Первинний рівень медичної допомоги - це основа системи охорони здоров'я, тому практичне втілення реформи необхідно починати саме з первинки.

Перед МОЗ стоять два практичних завдання - почати реальне розгортання страхової моделі фінансування медицини в 2017 році і забезпечити 100% покриття громадян медичною допомогою.

Тому, уряд і профільне міністерство вибрали модель, яка вимагає мінімальних змін в законодавстві і рекомендована ВООЗ і міжнародними партнерами. Аналогічна модель (податки-бюджет-агентство) діє у Великобританії, Скандинавії, Італії, Іспанії, Канаді та показала свою високу ефективність.


 

Перевагою запропонованої МОЗ реформи є те, що вона не потребує окремих податків.

Збір страхових внесків в Україні вже існує - це загальна система оподаткування.

Кожен громадянин платить непрямі податки (ПДВ, акцизи), здійснюючи будь-яку покупку в магазині.

Крім цього, експерти вважають, що введення додаткового спеціального збору з заробітної плати або фонду оплати праці призведе до подальшої тінізації ринку праці в умовах економічної кризи.

Найбільше змін профільне міністерство прогнозує на етапі оплати медустановам за страховий випадок конкретного пацієнта. Разом з тим, зміни в області будуть вводитися поступово.

sud.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
4
Оксана
01.11.2016
Когда то ввели налог на гсм. Где дороги? Потом военный сбор. Где передовая армия? И таких примеров много. Боюсь что так и медицина. Налоги соберут ' а дальше ждите ...
Лариса
02.11.2016
Так і буде. Ми ще багато в чому не можемо наздогнати передові країни, тільки завжди "пхаємо" їх у приклад, чого варті пресловуті тарифи на комуналку. Бідний ( та й дурень) думкою багатіє. Ще одна схема на "ліво".
гость
05.11.2016
В городе Лозовая Харьковской области в середине в 2000-х была "лікарняна каса". С зарплаты работников удерживали определенную сумму денег. Предполагалось,что деньги накапливаются,а ты потом сможешь бесплатно лечится в стационаре. Так вот о чем я: бесплатно лечились только верхи и приближенные к ним. А простым людишкам досталась в основном зеленка.... Система "нипель", блин.
Скептик
15.11.2016
не зовсім зрозуміло звідки візьметься ця технічна агенція/ яка служба буде виконувати її функції, як вона буде працювати, чим буде відрізнятися запропонована модель від існуючої?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі