Інформація по темі "" | Публікації по тегу
02.12.15
11360 0
Друкувати
Обране

Грошове забезпечення поліцейських Національної поліції: визначено розміри окладу та інших видів виплат

Уряд визначив розміри грошового забезпечення поліцейських Національної поліції. Це передбаченопостановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. № 988.

Грошове забезпечення поліцейських складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням,щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, якімають постійний характер), премії та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Уряд затвердив схеми окладів  та надав право їх установлювати керівникам органів, закладів таустанов Національної поліції в межах затверджених для них асигнувань на грошове забезпечення. Такожкерівники встановлюють  надбавку за специфічні умови проходження служби в поліції в розмірі до 100відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за спеціальним званням та надбавки за стаж служби.

Особам, які безпосередньо виконують функції із забезпечення громадського порядку та безпекигромадян, передбачено підвищення за службу в поліції особливого призначення у розмірі до 100 відсотківпосадового окладу.

Окрім цього, керівники наділені повноваженнями здійснювати преміювання поліцейських відповідно доїх особистого внеску в загальний результат служби та надавати поліцейським матеріальну допомогу дляоздоровлення в розмірі посадового окладу.

Також керівники можуть встановлювати ще кілька видів доплат, зокрема: надбавку за стаж служби вполіції; надбавку за виконання функцій державного експерта з питань таємниць та надбавку за службу вумовах режимних обмежень; доплату за службу в нічний час — у розмірі 35 відсотків посадового окладу зрозрахунку за кожну годину служби в нічний час; надбавку за безперервний стаж на шифрувальній роботі— у розмірі до 20 відсотків посадового окладу.

Передбачено і доплату за науковий ступінь, вчене звання, надбавку за почесне звання «заслужений».

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×