Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.09.14
1573 0
Друкувати
Обране

Грошове забезпечення військовослужбовців: Кабмін вирішив деякі питання

Кабмін врегулював деякі питання грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу.

Кабмін установив, що:

— на осіб рядового і начальницького складу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, які проходять службу в Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації, до призначення за їх згодою на відповідні посади військовослужбовців Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації поширюється дія порядку та умов грошового забезпечення, встановлених для військовослужбовців Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації;

— на осіб начальницького складу органів внутрішніх справ, які проходять службу у підрозділах Державної фельд’єгерської служби, до призначення за їх згодою на відповідні посади військовослужбовців Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації поширюється дія порядку та умов грошового забезпечення, встановлених для осіб начальницького складу органів внутрішніх справ;

— виплати, пов’язані з виконанням цієї Постанови, здійснюються у межах видатків на оплату праці, передбачених Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації у Державному бюджеті України на відповідний рік.

Також відкориговано додатки 24, 30, 31, 32 та 33 до постанови КМУ від 07.11.2007 р. № 1294 «Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб».

Такі зміни внесені постановою КМУ від 03.09.2014 р. № 395, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі