Інформація по темі "" | Публікації по тегу
14.02.19
9860 18
Друкувати
Обране

Гройсман про "мінімалку": це вдвічі менше, ніж має бути

Мінімальна заробітна плата в Україні за три неповних роки зросла більш ніж втричі, але залишається на низькому рівні, інформує УНІАН.


Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, представляючи звіт уряду за 2018 рік на засіданні Кабінету міністрів.

«Ми за неповних три роки втричі збільшили мінімальну заробітну плату в країні», - сказав глава уряду.

За його словами, в абсолютних цифрах у доларах мінімальна зарплата становила 53 з половиною долара, а її нинішній рівень - 150 доларів.

«Це втричі більше, ніж було, але, як мінімум, удвічі менше, ніж мало бути. І тому, нам є над чим працювати», - зазначив прем'єр.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(18)
Анна
14.02.2019
Одним словом- ІДІОТИ, цієї мінімалки вистачає тільки на погашення комунальних платежів і то не в опалювальний період. 
роппропаорлп
14.02.2019
і що конкретно вони зробили для цього?........,
12345... роппропаорлп
14.02.2019
Вкрали все що змогли ( и немножЕчко больше)
Коля
14.02.2019
Так нехай би взяв собі цю мінімалку і попробував хоть місяць на ню прожити, чи хватить на продукти, оплатити комунальні послуги,які ми і так економим до останнього. Я вже не говорю про не дай Боже захворіти. Впевнений, що й 5 днів не протянув би.
...
14.02.2019
смішно слухати їх, минулі роки так хвалились тим, що зрівняли всіх мінімалкою, що підняли її вдвічі, а тепер коли вона втричі піднята, вони кажуть, що це мало, що є над чим ще працювати... хммм... і це як раз такі слова перед виборами, "совпадєніє? не думаю..."
Олена
14.02.2019
Підвищення мінімальної зарплати втричі це круто. Але ж газ був 0,73 коп. (зараз 8,60 грн.), доллар був 8 грн.(зараз майже 30 грн.), хлібина хлібу була 6 грн. (зараз 20 грн.). У скільки разів підвищились ціни чомусь наш уряд мовчить. Краще б вже мовчали взагалі про свої "пакращення", не гнівали б людей, які ледь виживають в нашій державі на мінімалку.
josh_ua Олена
14.02.2019
до чого тут курс долара? якщо мінімальна зарплата і так підвищилась в тих самих доларах. то що колись коштувало 100$ зараз має коштувати 300$ по вашій логіці, бо гривня знецінилась? дивіться. якщо перевести ціну хліба на долар. раніше, по ваших словах, хліб - 6 грн. долар - 8 грн. значить хліб коштував 0,75$. зараз хліб - 20 грн. долар - 30 грн. в доларах хліб коштує 0,7$ по суті ціна в доларах не збільшилась. і хліб не коштує 3$, бо гривня знецінилась. і це виходить, що за 150$ ви втричі більше купите хліба ніж за 53$ не залежно від курсу. що до газу, то тут монополія, і ціна штучно завищена. до речі. ціна бензину як колись коштувала плюс-мінус долар то і зараз так коштує, а не 3$ чи цілих 5$.
eMelya josh_ua
14.02.2019
Цікава у Вас арифметика. В січні 2014 року мінімалка була 1218 грн., тобто 1218/8=$152. У січні 2019 року 4173 грн., тобто 4173/28=$149. Зарплата майже не змінилась, а виживати стало важче. Де тут підвох... :))
josh_ua eMelya
14.02.2019
вибачаюсь. орієнтувався лише на цифри з цієї новини. і справді 53$ була зарплата три року тому, а не тоді коли долар був по 8.
Анна eMelya
19.02.2019
Підвох в тому, що набагато зросла вартість еомунальних послуг і газу. Ось тому і важче виживати. Деруть сім шкур з бідних людей.
Олена
14.02.2019
Так хотеться побажати, щоб вони самі на ту мінімалку жили .
валентин
14.02.2019
все то так але є одне але раніше мінімалку отримували некваліфіковані робітники а зараз на цю голку посадили вже більше половини українців не говорячи вже про бюджетну сферу бо там показник 75-90% із-за розриву між 1 ЄТС та розміром мінімалки. ситуацію могло б виправити встановлення 1 ЄТМ не на рівні прожиткового мінімуму а на рівні мінімалки, а так навіть олігофрени які є директорами на 10 ТОВ отримують ніби-то мінімалку. позор! хто в таке повірить? покращення в дії...
ЦСССДМ
15.02.2019
Тільки що спеціально заглянула на свою зарплату ДО "покращення". Червень 2013 року : 2613 грн - 327 доларів. Сьогодні 150. Так," покращення" :(((
Злой Бух
15.02.2019
знущаються з народа, ще й не приховують, оце держава, йопта....
Світлана
15.02.2019
Коли вже нашої зарплати буде хоть якось вистачати на це ЖИТТЯ?
Куку
18.02.2019
А ЦЕНЫ??????????А КОММУНАЛКА??????
Дмитро
19.02.2019
Пропозиція: з мінімальної заробітної плати не брати 20%, тоді на суму 4173 грн. бідним можна дихати.
Ірина
21.02.2019
Дивлячись, який Гройсман стоїть ситий,впевнений у собі,спокійний і справді здається,що оце вже покращення і наступило.Таких цинічних брехунів при владі ще не було. А виступає він, наче ще три строки буде керманичем.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Доступ до сайту за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн