Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15.07.16
11373 13
Друкувати
Обране

Кабмін має намір восени підвищити мінімальну зарплату – голова Мінсоцполітики

Кабмін опрацьовує підвищення мінімальних зарплат до початку опалювального сезону для посилення соцзахисту населення.

Про це під час Години запитань до уряду у Верховній Раді повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

"Зараз уряд опрацьовує підвищення мінімальних гарантій у сфері оплати праці з початком опалювального сезону восени поточного року для посилення соціального захисту населення", - сказав Рева.

http://economics.unian.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
13
ГАТЧЕНКО ЕЛЕНА
15.07.2016
также как и с 1 июля
1111
15.07.2016
В межах фонду, без додаткових коштів? Як підвищили державним службовцям...
Яяяяяяя
15.07.2016
Намір має... А кошти??????? Або буде так як і з держслужбовцями... Вже в цьому місяці нема чим виплачувати з/пл, багато установ не може навіть розрахуватися по ЄСВ до 20 числа і будуть змушені сплачувати штрафи та пені. Вже 1 вересня заборгованість по з/пл буде просроченою, що загрожує блокуванняв УСІХ рахунків (включая фінансування соцвиплат, субвенції та інших загальнодержавних програм). Десь із жовтня усі установи вимушені будуть закритися, т.я. працівники підуть у відпустку за власний рахунок. А уряд (устами Мінфіну) обіцяє внесення змін до ЗУ Про ДБ, але не каже коли (на скільки я знаю він навіть не зареєстрований), наближення теж судячи із усього нам не світить...
Евгеній Яяяяяяя
19.07.2016
Після підвищення з.п. в нашому районі всі держ службовці пишуть за власний рахунок але ходять на роботу, ми прості спеціалісти по 5 робочих днів нач та заступник по 10 роб днів, от вам і підвищення
Яяяяяяя Яяяяяяя
18.07.2016
... З приводу власного рахунку для більшості, які живуть від з/плати до з/плати... Хотілося б запитати у наших мужновладців: Де він, той "власний рахунок"???? В якому банку????
Вадим
15.07.2016
В вересні знову суттєво здорожчає електрика і буде черговий виток інфляції, і ніякими маніпуляціями Держстату це не приховати. Отже бюджетникам прийдеться виплачувати чиамалі суми індексації. Напевно в уряді вже все прорахували і вирішили, що вигідніше буде на кілька % підняти зарплату. Крім того ще і будуть піаритися на цьому, .
Коля
17.07.2016
Підвищення заробітної плати , субсидії та індексації -- це лише часткова компенсація державою знецінення її грошей. Але знецінення грошей ( тихий масовий грабунок людей владою) стосується усіх і постійно, а компенсації від знецінення надаються вибірково і тимчасово.
оксана
18.07.2016
главное дожить ...
яна
19.07.2016
не тільки державним важко а решті(недержавним ,нічейним) не мед
Олег
19.07.2016
Сволочі вони, собі зарплати шалені ,а ми скоро бомжами станемо !!!!!!!
Валентина
19.07.2016
Знаєте, я колишній державний службовець, інвалід 2-ої групи, з 2006року на пенсії.В 2008 році підняли пенсії і будьте здорові, а "ПАН з кулею у лобі" мало того що відмінив перерахунок, він відмінив і індексацію, так що скоро пенсія буде менша ніж у тих хто отримує соціальну і ніде жодного дня не працював.Мужності в наших мужновладців не має вийти до людей і сказати,що ви пенсіонери "БАЛАСТ" ви нам мішаєте треба щоб скоріше зникли з цієї нажденної землі, але дасть бог і Вони постануть перед ним, шкода що не побачу.
Світлана Валентина
19.07.2016
В нинішньої влади баласт майже всі (крім них самих) і пенсіонери і діти, особливо СЕЛО так їм муляє незнають як додушити
111111111
20.07.2016
у селі батраки, бидло так нас називає один пан"бидла на мій вік стане" европа!!!!!!жо...
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі