Інформація по темі "" | Публікації по тегу
13.09.16
4238 11
Друкувати
Обране

Кабмін перерозподілив майже 3 млн грн на виплату зарплат співробітникам Мінсоцполітики

Уряд перерозподілив деякі видатки загального фонду державного бюджету, передбачені Міністерству соціальної політики України на 2016 рік.


 

Це дасть можливість забезпечити оплату комунальних послуг та енергоносіїв, здійснити своєчасну виплату заробітної плати працівникам Мінсоцполітики.

Зазначені заходи дозволять уникнути утворення кредиторської заборгованості.

Розпорядження КМУ від 8 вересня 2016 р. № 649-р

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(11)
Саша
13.09.2016
Дуже добре, що обсяг видатків, виділених Мінсоцполітики для функціонування, дає змогу закрити недостатність коштів по заробітній платі, нарахуванням, енергоносіям, а працівники управлінь соціального захисту , які є структурними підрозділами адміністрацій (обласних та районних). повинні іти у відпустки за власний рахунок , бо на цей рік не вистачає двохмісячного фонду оплати праці. При цьому немає коштів на елементарне - папір та заправку картриджів, які потрібні для надання громадянам соціальної допомоги.
Вася
13.09.2016
Этим клоунам денег вообще давать нельзя, там нет профессионалов, одни бездари, ни одной постановы нормально написать не могут, год мутят с зарплатой - концов не соберешь, теперь все в "попе" они в шоколаде ! отлично поработали - всем ЦОВ премию !
Вона
13.09.2016
Таки почули стогін працівників! Ми раді за міністерство від усієі душі ! Цікаво-а хто нам виділить додаткові кошти ?
Оксана
13.09.2016
Майже 3 000 000 : на 4 месяца =750 000 ; 750 000 : 1450 (мин зп) = 517 человек . Сколько сотрудников в минсоце работает? Еще и комуналку собираются платить. ..
Віктор Оксана
14.09.2016
вірно підмічено по нормі там 520 штат одиниць. з контролерів по праці забрали оплату праці на 2,4 млн.грн
Маряна
14.09.2016
Всім структурним підрозділам соцзахисту закрити управління, а одержувачів допомог направляти до адміністрацій, до міністерств. Я думаю що у такому випадку мабуть знайшлись би кошти на виплату з/п
Маряна
14.09.2016
Скільки ми уже можемо тягнути роботу за себе і за "того парня". Люди звільняються, а конкурсу не можна оголосити. Як працювати?
Інспектор.
14.09.2016
Клоуни!!! Це вистачить на ЗП на 5-6 соцзабезів.
марія
14.09.2016
Працівники нашого управління не отримали ЗП частково зо липень та за серпень. Річний фонд на ЗП закінчується в вересні . Не вистачає коштів більше трьохмісячного фонду. Що робити далі? Закривати управління? Відпустка без збереження ЗП на 15 к.д. не спасає.

Вона марія
15.09.2016
Та ж сама ситуація і в інших структкрних підрозділах РДА.. Ніхто не дає чіткоі відповіді як діяти...!!! А ще Єдиний внесок-а там штрафи і пеня світить! За що?
Валентина
20.09.2016
Управління праці. Добавляють на соціальні виплати малозабезпеченим сім"ям та на інші соціальні виплати, коли спеціаліст який не отримує 2 місяці зарплату розробляє справу отримувачу який ніде не працює і, як він себе почуває наші політики не задумувались?
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн