Інформація по темі "" | Публікації по тегу
08.09.20
8568 7
Друкувати
Обране

Кабмін прийняв ініційовану МОЗ постанову, яка врегульовує механізм доплат медичним працівникам

На позачерговому засіданні Кабінет Міністрів прийняв подану МОЗ постанову, яка врегульовує механізм доплат до оплати праці медичних працівників, які нараховуються з вересня.

Про це на щоденному брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Аби медичні працівники якнайшвидше отримали доплати, необхідно було терміново ухвалити рішення щодо порядку реалізації передбачених для цього 5,9 млрд грн. Сьогодні на засіданні КМУ було визначено, у який саме спосіб лікарі отримають цю доплату. Одразу після публікації постанови, лікарні зможуть укласти угоди і до кінця вересня  почнуть отримувати ці кошти та виплачувати їх своїм медичним працівникам», — наголосив очільник МОЗ Максим Степанов.

Нагадаємо, доплати лікарям передбачені у розмірі 70% від посадового окладу, розрахованого за найвищим 14-м тарифним розрядом ЄТС, фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою усіх спеціальностей – у розмірі 50% мінімальної заробітної плати, молодшим медичним сестрам – у розмірі 25% мінімальної заробітної плати.

Окрім того, на засіданні Уряду було прийнято постанову МОЗ щодо затвердження переліку спеціалізованих організацій, через які відбувається закупівля деяких лікарських засобів.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
7
АННА
08.09.2020
А бухгалтерам 0% и геморой,
Анна
08.09.2020
Дійсно, чому бухгалтерам не піднімають зарплати, або хоча б вислугу років платили
Анна
08.09.2020
А чи стосується це пілвищення для закладів дошкільної освіти та шкіл , в нас теж є медсестри ?
Н.В.
09.09.2020
Номер постанови?
апчптчап
11.09.2020
дайте посилання на постанову будь ласка
Ольга
25.09.2020
Чому не встановлени в наказі МОЗ надбавки в медустановах с 01.09.20 бухгалтерам, секретарю, економістам, інспектору з кадрів, робітникам, яки займаються ремонтами, двірникам, прибиральницям і ще багатьом іншим працівникам медустанов, яки не є медиками, але беруть участь беспосередньо в роботі установ???
Олена
29.09.2020
Це значить роботи більше для бухгалтера а доплати 0,0%. Чому така несправедливість у нас зарплати на рівні медсестер і доплати за вислугу не має.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі