Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
11368 9
Друкувати
Обране

Кабмін встановив доплату у розмірі 200% медичним працівникам

Кабінет міністрів виконав вимоги Закону України від 17.03.2020 р. № 530-IX та затвердив додаткові виплати медичним та іншим працівникам


Установити, що на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до завершення здійснення зазначених заходів встановлюються додаткові доплати у розмірі до 200 відсотків посадового окладу (з підвищеннями) з урахуванням обов'язкових доплат, надбавок пропорційно відпрацьованому часу:

 - у закладах охорони здоров'я, що надають медичну допомогу хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19) та уклали договір про медичне обслуговування населення за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення за відповідним переліком та обсягом медичних послуг з Національною службою здоров'я, медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з надання медичних послуг хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19);

 - медичним та іншим працівникам спеціалізованих бригад для реагування на випадки коронавірусної хвороби (COVID-19) центрів екстреної медичної допомоги, які уклали договір про медичне обслуговування населення за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення за відповідним переліком та обсягом медичних послуг з Національною службою здоров'я;

 - у державних закладах охорони здоров'я, що визначені у рішеннях відповідних центральних органів виконавчої влади для надання стаціонарної медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19), медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19).

Конкретний перелік посад працівників, яким встановлюється доплата, затверджується керівником відповідного закладу охорони здоров'я.

Доплати, визначені абзацами другим і третім пункту 1 цієї постанови, здійснюються за рахунок коштів, отриманих закладами охорони здоров'я відповідно до договорів про медичне обслуговування населення за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення за відповідним переліком та обсягом медичних послуг, укладених з Національною службою здоров'я, та з місцевих бюджетів.

Доплати, визначені абзацом четвертим пункту 1 цієї постанови, здійснюються за рахунок та в межах видатків державного бюджету, передбачених за відповідними бюджетними програмами головних розпорядників бюджетних коштів.

Постанова КМУ від 23 березня 2020 р. N 246

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (9)
ффф
02.04.2020
У нашій райлікарні невиплачена вся зарплатня за березень, які тут надбавки.
Albert ффф
02.04.2020
Воно так і написано в межах фонду
Енгрібьорд ффф
03.04.2020
Безглузда постанова. Ніби при наявності фонду оплати не можна було виписати премії людям. Зате в новинах чудово виглядає.
Вадим
02.04.2020
Згідно першого закону термодинаміки енергія ні звідки не з’являється і ні куди не пропадає, вона лише переходить з одного виду в інший. Звідки можуть взятися кошти на 200 % оклади, якщо їх і на 100% ледве вистачає, а додаткового фінансування не виділено? Навіщо цей дешевий піар: добрий Кабмін встановив доплату, а в тому що медики її не отримають буде винне "погане" керівництво на місцях.
коля
02.04.2020
шулерам головне створити видимість роботи і черговий раз нааштувати людей проти медиків-хапуг. А те, що грошей з держбюджету не видіили-то таке. Тупі 2+2 не складуть.
Людмила
03.04.2020
Більшість медиків сидять на карантині або в кабінетах через відсутність пацієнтів, а бухгалтерів і економістів скоро доконають безкінечними нарадами, звітами, контролями та закупівлями, сьогодні до дев'ятої години вже відправила три інформації
Ольга Людмила
20.05.2020
100%, тільки робота бухгалтерів як завжди зовсім не ціниться, ні морально, ні фінансово.
Марина
06.04.2020
рішення - без рішення
Виктория
07.04.2020
А чому не всім медикам, а тільки зайнятими на роботах з надання мед. допомоги з короновірусом? Наприклад, до офтальмолога або отоларинголога теж постійно, кожного дня звертаються хворі, чи це не люди, не лікарі???!!!!!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд