Нашi сайти:

Лікарняні для «чорнобильців»: як отримати 100% середньої зарплати?

Сама наявність у особи посвідчення постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи 4 категорії, як і державної реєстрації в зоні посиленого радіоекологічного контролю не дає такій особі право на пільгу при виплаті лікарняних. Про це заявляє Фонд соцстрахування з ТВП.


Нагадаємо, що такою пільгою передбачено виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності в розмірі 100% середньої заробітної плати, незалежно від страхового стажу.

Таким чином, під час вирішення питання щодо надання допомоги по тимчасовій непрацездатності у розмірі 100% середньої заробітної плати, незалежно від страхового стажу, постраждалому від Чорнобильської катастрофи 4 категорії має значення постійне місце перебування такої особи за наявності в неї відповідного освідчення.

В свою чергу відповідно до ст. 14 Закону УРСР «Прос статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» до 4 категорії осіб, постраждалих від Чорнобильської катастрофи, належать особи, які постійно проживають або постійно працюють чи постійно навчаються на території зони посиленого радіоекологічного контролю, за умови, що вони за станом на 1 січня 1993 р. прожили або відпрацювали чи постійно навчалися у цій зоні не менше чотирьох років.

Таке роз’яснення надано в листі Фонду соцстрахування з ТВП від 19.03.2010 р. № 04-06/С-107з-211.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Софія
28.10.2017
Дуже трагічна новина
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі