Інформація по темі "" | Публікації по тегу
08.09.14
1781 1
Друкувати
Обране

Лікарняні для «чорнобильців»: як отримати 100% середньої зарплати?

Сама наявність у особи посвідчення постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи 4 категорії, як і державної реєстрації в зоні посиленого радіоекологічного контролю не дає такій особі право на пільгу при виплаті лікарняних. Про це заявляє Фонд соцстрахування з ТВП.

Нагадаємо, що такою пільгою передбачено виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності в розмірі 100% середньої заробітної плати, незалежно від страхового стажу.

Таким чином, під час вирішення питання щодо надання допомоги по тимчасовій непрацездатності у розмірі 100% середньої заробітної плати, незалежно від страхового стажу, постраждалому від Чорнобильської катастрофи 4 категорії має значення постійне місце перебування такої особи за наявності в неї відповідного освідчення.

В свою чергу відповідно до ст. 14 Закону УРСР «Прос статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» до 4 категорії осіб, постраждалих від Чорнобильської катастрофи, належать особи, які постійно проживають або постійно працюють чи постійно навчаються на території зони посиленого радіоекологічного контролю, за умови, що вони за станом на 1 січня 1993 р. прожили або відпрацювали чи постійно навчалися у цій зоні не менше чотирьох років.

Таке роз’яснення надано в листі Фонду соцстрахування з ТВП від 19.03.2010 р. № 04-06/С-107з-211.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Софія
28.10.2017
Дуже трагічна новина
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×