Лікарняні та декретні не включають до середньоденної зарплати

До розрахунку середньоденної зарплати для нарахування виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхування не включають лікарняні та декретні. Про це нагадали у своєму роз'ясненні фахівці ФСС з ТВП.


Адже календарні дні, не відпрацьовані з поважних причин (тимчасова непрацездатність, відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, для догляду за дитиною та без збереження зарплати), не враховують під час обчислення середньоденної зарплати.

Окрім того, якщо із розрахункового періоду виключають повний місяць (з першого до першого числа), нараховану у цьому періоді зарплату (матеріальну допомогу, премію тощо) також не враховують у розрахунку середньоденної зарплати.

Лист ФСС з ТВП від 20.09.2016 р. № 2.4-46-1616

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (2)
Олена
23.09.2016
Це дуже важливо!
Виключаються виплати, коли не відпрацьован повний місяць з поважних причин, чи як в цьому листі в четвертому абзаці:
" А у випадку виключення із розрахункового періоду повного місяця (з першого до першого число) також виключається нарахована у цьому періоді заробітна плата (матеріальна допомога, премія тощо)" ?
Альона Олена
27.09.2016
Виключа.ться з розрахунку: суми лікарняних, допомоги по вагітності і пологам; виключаються з розрах. періоду календарні дні лікарняних, відпусток по догляду за дитиною (3, 6 рр.), відпусток за вл. рахунок. А при виключнні за такими поважними причинами повних місяців (з 1-го по 1-е число) - виключаються нараховані в цих місяцях виплати.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі