Інформація по темі "" | Публікації по тегу
17.11.16
11601 46
Друкувати
Обране

Лілія Гриневич: Зарплата вчителям у 2017 році збільшиться не на 30, а на 50 відсотків

Обсяг субвенції на зарплату педпрацівників складатиме понад 52 млрд грн, що на 10,2 млрд грн. більше ніж було заплановано в проекті бюджету на 2017 рік, який подавався на розгляд Верховної ради України до першого читання. Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час доповіді на парламентських слуханнях «Про стан та проблеми фінансування освіти і науки в Україні» сьогодні, 16 листопада 2016 року.


Таким чином зарплата вчителям у 2017 році в середньому збільшиться на 50 відсотків, а не на 30, як було анонсовано раніше.

«Наше завдання – це справедливе фінансування освіти і науки. Ми будуємо європейське суспільство освіченого загалу. Суспільство, яке заробляє висококваліфікованою працею. Ось чому важливий принцип справедливості», - наголосила Лілія Гриневич.

Вона також повідомила, що розмір підвищених стипендій збільшиться до прожиткового мінімуму, а для залучення талановитої молоді до навчання на гостродефіцитних спеціальностях (вчителі, інженери) пропонується суттєво збільшити базовий розмір стипендії для навчання на цих спеціальностях.

Окрім цього, на наступний рік визначено державну субвенцію місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 209 млн грн.

Професійно-технічну освіту також підтримають, адже Уряд сьогодні визначив 19 професій загальнодержавного значення, навчання на яких фінансуватиметься з державного бюджету (посилання на новину). Загалом для цього в проекті бюджету на 2017 рік закладено майже 170 млн грн.

Лілія Гриневич наголосила, що незважаючи на те, що сума видатків на 2017 рік на науку також збільшується, вона покриє лише підвищення зарплат. В свою чергу, наука сьогодні реально потребує фінансових вливань, в першу чергу, для оновлення матеріально-технічної бази наукових установ.

Відкрила слухання заступник Голови Верховної Ради Україні Оксана Cироїд, яка наголосила, що освіта не може фінансуватися за остатковим принципом, адже вона є однією з основ національної безпеки будь-якої держави.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
11.08.22 Порядок виплати працівникам закладів охорони здоров’я матеріальної допомоги на оздоровлення У зв’язку з надходженням листів щодо роз’яснення порядку виплати медичним працівникам матеріальної допомоги на оздоровлення, відділ з питань додержання законодавства про працю у Дніпровському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області інформує про наступне.
10.08.22 Чи підлягає компенсації відпустка за ненормований робочий час? Ненормований робочий день — це особливий режим робочого часу, що встановлюється для певної категорії працівників у разі неможливості унормувати час їх трудового процесу (п. 1 Рекомендацій про порядок надання працівникам з ненормованим робочим днем щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці, затверджених наказом Мінпраці від 10.10.1997 № 7).
10.08.22 Застосування податкової соціальної пільги на дітей, яким протягом року виповнилось 18 років Платник податку на доходи фізичних осіб має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), на суму податкової соціальної пільги, якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень (у 2022 році 3470 грн).
коментарі
(46)
Олена
17.11.2016
Ми будуємо європейське суспільство освіченого загалу. Суспільство, яке заробляє висококваліфікованою працею. Ось чому важливий принцип справедливості», - наголосила Лілія Гриневич. Ну да конечно и уравниваем уборщиц с бухгалтерами, которые получали это образование.
Раїса Олена
22.11.2016
Не тільки бухгалтерів а й керівників навчальних закладів професійно - технічної півдготоки. Різниця між посадовим окладом керівника навчального закладу та двірником складає 900 грн. скажіть мені будь ласка хто з тих що додумалися до такого підвищення заробітної плати дружить з головою?
ліля
17.11.2016
класно.дуже радію за вчителів! )))) А то нічого, що бухгалтерам ну дуже далеко зі своєю зарплатою до вчительської? І освіта повинна бути .. а про відповідальність взагалі мовчу
Мы
17.11.2016
Вместе с заплатой учителям нужно ввести больше ответственности. А то заплату без конца им повышаем, а отношение к детям пофигительское. Если дети не усваивают материал, то пусть дополнительно занимаются - без доплат, после уроков, за свою шикарную зарплату, а не рассказывают, что их нанимайте репетиторами!
жанна Мы
20.12.2016
то хай ваша дитина слухає на уроці ..Чому пояснюють однаково, а розуміють по різному.І презентації, і карточки і все це робиться позаурочний час. А бухгалтери все роблять на роботі.Нам треба не гризти у кого яка зарплата більша...А кожен і бухгалтер, і лікар , івчитель повині отримувати зарплату гідну людини.
Светлана Мы
22.11.2016
Жаба пришла? Вы по окончанию рабочего дня остаетесь на работе? А с чего это учителя должны торчать там? Они не люд, у них семей нет? Вместо того, чтобы сказать о том, то система вообще несправедлива и поднимать оплату нужно всем бюджетникам, нужно полить грязью тех, кому подняли))
воспитатель Мы
21.11.2016
30 дітей у класі. . В дві зміни якфюі дополнітільні Бесплатно? Тут коби до вечера доТягнути.... А вам батьки не лініться і не скидайте все на школу а краще своїми дітьми займайтись а не На вчителів лиш спускайтест.
оксана Мы
17.11.2016
а Вы сами не пробовали со своим ребенком позаниматься! Через 5 мин. хочется треснуть . А учитель должен их 30 человек чему то научить. Так кроме того, дома. такие мамаши , внушают мысль ребенку, что учитель ДОЛЖЕН . А как , если ребенок не работает самостоятельно? Телепатическим путем? Я не учитель, я бухгалтер. Но комментарии с ненавистью к учителям, меня раздражают.! Будьте объективными.
Іра оксана
17.11.2016
Якщо така важка праця вчителя, чому вони не працюють на ставку, тобто по 18 год.,( 3 год. в день), а нахапали по 26-28 год. і під час тарифікації, готові одне одному горло перегризти, якби дійсно було тяжко, ніхто б на півтора- дві ставки з вчителів не працював би.
Марина Іра
18.11.2016
потму что не проживешь на ставку.
123 оксана
17.11.2016
А ви згадайте як в радянські часи, хто не втигає, вчитель залишає після уроків і займається і нічого, гроші за це ніхто не брав. Вчителі на уроки не спізнювалися і читали їх як треба. Зарплату вчителям треба платити від якості освіти учнів. (До речі, наша область остання в рейтингу ЗНО, а район третій ззаду((()
Алёна оксана
17.11.2016
Я в прошлом учитель русского языка, Сейчас бухгалтер. Знаю обе работы. Учитель отчитал свои 18 недельных часов и дома кашу варит, стирает и гуляет пока мы до вечера копейки считаем!!!
Татьяна Алёна
22.11.2016
Так почему же вы не работаете учителем, а пошли в бухгалтера?
Наталья Алёна
22.11.2016
отлично! возвращайтесь в учителя или , еще лучше, в дошкольное учереждение с 9 ти часовым рабочим днем и зп за 1,5 ставки. Вакансий много. Заберете домой планирование, напишите его между стирками , будете дома к занятиям готовится - а это между готовкой. А под выходные, накануне праздника, родители с работы задержатся на корпоротиве, а вы с ребеночком их посидете в целях благотворительности, пару часиков. Вы копейки считаете- а мы в это время в ваших детей душу вкладываем и за из жизнь ответственность несем. Удачи вам в вашей работе. Не устраивает - меняйте ее и не нойте. Противно читать.
Светлана Алёна
22.11.2016
Прошу прощения, 26 часах)
Светлана Алёна
22.11.2016
Если Вы были учителем, то знаете, что дома учитель не отдыхает, особенно русовед - у него каждый день по 50-100 тетрадей на проверку, плюс поурочные планы, плюс какое-нибудь мероприятие нужно как классному руководителю готовить или журнал заполнять. То есть фактически еще 4-5 часов дома в трубу вылетают. Вот поэтому я ушла из школы при своих 26 часах, работаю в интернете. Денег меньше, зато спокойнее. Так что если Вы, придя домой, ничего не делали по работе, значит. к своим обязанностям относились пофигистски.
Светлана Алёна
22.11.2016
Если Вы были учителем, то знаете, что дома учитель не отдыхает, особенно русовед - у него каждый день по 50-100 тетрадей на проверку, плюс поурочные планы, плюс какое-нибудь мероприятие нужно как классному руководителю готовить или журнал заполнять. То есть фактически еще 4-5 часов дома в трубу вылетают. Вот поэтому я ушла из школы при своих 2 часах, работаю в интернете. Денег меньше, зато спокойнее. Так что если Вы, придя домой, ничего не делали по работе, значит. к своим обязанностям относились пофигистски.
Марина Алёна
18.11.2016
так почему вы не работаете учителем?
еля оксана
17.11.2016
я свою сестру( 10) рочків інколи підтягую по англійській, у мене був справжні щок, коли я побачила, що дитина не розуміє елементаршини з часами, як взагалі можна продовжувати вивчати мову, це все одно що вивчати математику не розуміючи елементарних функцій додавання-віднімання, та я би від сорому згоріла на місті її вчительки! це ж мала ди тина не прогулює, не сидить в телефоні, а сидить весь урок і не може зрозуміти поточний матеріал бо не розуміє основ-це знущання над дитиною!!! а от словарний запас у неї дуже хороший! Якщо дитина чемна і в неї не ви ходить то хіба не треба розібратися і помогти, а не заклеймити, що вже нічого з нею не зробиш? Я згадую коли на 1му курсі (у мене 2 освіти) нам викладали хімію, шановні, на 1му курсі ВУЗа я зрозуміла як це легко і цікаво рішати хімічні рівняння, я би знала, я би взагалі на хімфак поступала бо хімію (органічна і неорганічна) я любила лиш ті кляті рівняння не розуміла! А викладач все легко пояснив!
Валера еля
17.11.2016
Никто не виноват в том, что ваш ребенок тупорылый, и иностранные языки не для него. Кто хочет выучить иностранный язык - тот занимается индивидуально, благо программ хватает для всех возрастов.
лілія Валера
21.11.2016
о! без додаткових не здаш ЗНО.. це по перше. По друге-як на мене більшість теперішніх вчителів не працюють на результат, як колись. Не має абсолютно тупих дітей, як тут написали вище... От наприклад я англійську теж в школі не так розуміла, як би хотілось, мені лишень вже на другій заочній освіті повезло з викладачем анг.мови . У мене був шок для самої себе- я багато чого зрозуміла з мови чого не зналаі навіть не думала, що можу це зрозуміти! Тому більшість залежить від викладачів, як вони зможуть доступно для дітей пояснити матеріал!
еля Валера
17.11.2016
у дітей інтелект тільки формується, навідміну від дорослих, у яких рівень деякий час, до старіння, тримається сталим, то хто тут тупо***: дитина, вчиталька чи ви - ще спірно)
Маша Валера
17.11.2016
1. Навіщо ображати дитину? 2.Якщо працюєш вчителем-виконуй свої обовязки! Якщо бухгалтер не може зробити баланс чи звіт ніхто не каже , що казна "тупорила"
Мы
17.11.2016
А бухгалтер с высшем образованием должен получать на уровне уборщице - это в какой стране такое может быть? Идиотизм... Пусть президент вместе с депутатами тоже сидят на своих 3200грн.
Марія
17.11.2016
Думаю, коли вже давати такку зарплату вчителям, то справедливо ввести їм (як держслужбовцям) спецперевірку. І нехай заповнюють декларації. Тоді можливо корупція припиниться в закладах освіти.
Лариса Марія
22.11.2016
Я погоджуюсь з Вами, але повинно бути таке поняття як "профпридатність". Зустріти в школі ВЧИТЕЛЯ , який би ЛЮБИВ би свою РОБОТУ - НЕ МОЖЛИВО. Діти самий гарний "індикатор" ппрофпридатності вчителя. А поки, що підхід такий же самий вчителям-менеджерам трохи піднімуть зарплату, і менше "плакати" про свою важку долю вони не стануть, вже звичка.
Алёна
17.11.2016
Облздрав только что спустил нам письмо с расчетам сметы зарплаты на 2017 год. Согласно приведенным примерам, санитарка будет получать на 400 грн. больше бухгалтера 1 категории. Зачем нам те институты заканчивать???
Яна Алёна
18.11.2016
А можете скинути приклад листа на yana_home2008@mail.ru ?
Паша Алёна
17.11.2016
Чи не могли б скинути даний лист на пошту crl-ole@meta.ua
Марія
17.11.2016
Чого зараз жаліємось.Потрібно було брати участь в петиції про вислугу років для бухгалтерів. Самі виноваті в тім, що нам зрівняли зарплату з техпрацівником. Ми ніколи не висловлюємо свою думку вголос, як всі інші працюючі - бо боїмося. Нас дуже легко наказати. По любій статті балансу, кошторису на нас перевірки і не списується нічого на людський фактор, як в інших професіях. А накладається штраф!!!
бух Марія
18.11.2016
бо у когось не получалось зареєструватись традиційним способом, а через банкайді бояться чи що, але це самий зручний спосіб верифікації щоб одразу проголосувати!
Олена Марія
18.11.2016
Хочу сказать что мои знакомые друзья, родственники не могли зарегистрироваться, я сама пыталась два дня зарегистрироваться, такое ощущение что нас просто блокировали( я живу в Луганской области) . Хотя знакомый, проживающий в Киеве проголосовал.
Коля
17.11.2016
Головбухи УПРАВЛІНЬ ОСВІТИ м. Києва щомісяця офіційно отримують премії, що у декілька разів (!) перевищують їх посадовий оклад. Премії цих головбухів формуються із невиплаченої частини надбавок і доплат : подивіться у штатні розписи і ви побачите, що головбух для спеціалістів зазначає 50-відсоткову надбавку, а реально виплачує їм лише по 20-30 відсотків ; решту головбух розподіляє на власний розсуд у вигляді премій , в основному, собі та заступникам.
Коля Коля
18.11.2016
Мені було повідомлення, що це ж саме порушення має місце не тільки в Києві, а і у інших містах, і воно загальновідоме, і були скарги працівників щодо цього порушення, і нічого вони не добилися.
Карл Коля
18.11.2016
Коля уже більше півроку тусується на цьому сайті і нічого по роботі не робить . Шановні керівники УПРАВЛІНЬ ОСВІТИ м. Києва звільніть будь-ласка цього продуктивного працівника чи хоча би відключить інтернет, щоб займався своїми справами
Яяяяяя Коля
18.11.2016
Достал ты, коля.....
ната
18.11.2016
Я теж не могла зареєструватися в петиціях про бухгалтерів,цілий тиждень мучилась так і нічого не получилось. Як-би Лілія Гриневич почитала наші коментарії, щодо вчителів, можливо б змінила думку щодо вчителів.
Пітекантроп
21.11.2016
Так, праця "Учи теля" досить важка, але, на мою думку, є не стільки відповідальною, як бухгалтерська справа. Та при цьому всьому у них є можливість мати більшу відпустку і робочий день "до обіду". і належну з/п. Так чому ж ми не маємо того ж? Набагато простіше засунути в ср@ку язики, та сидіти і скиглити... Можливо щось зміниться... УТОПІЯ,
Наталья Пітекантроп
22.11.2016
а как вы считаете, праця паталогаанатома важнее и сложнее работы МЧС ника?давайте не ровнять балерину с грузчиком, а уважительно относится к людям разных профессий. Вы ведете себя, как обиженный ребенок. У них, у нас. Ваше~наше тут неуместно. И наши и ваши на одной стороне. Давайте поддержитвать друг друга, ведь от этого многое зависит. Саме тоді щось змінeться. І зміни повинні початись з кожного із нас.
Светлана
22.11.2016
"Если Вы были учителем, то знаете, что дома учитель не отдыхает, особенно русовед - у него каждый день по 50-100 тетрадей на проверку, плюс поурочные планы, плюс какое-нибудь мероприятие нужно как классному руководителю готовить или журнал заполнять. То есть фактически еще 4-5 часов дома в трубу вылетают. Вот поэтому я ушла из школы при своих 26 часах, работаю в интернете. Денег меньше, зато спокойнее. Так что если Вы, придя домой, ничего не делали по работе, значит. к своим обязанностям относились пофигистски."
оксана
22.11.2016
Хотілося,щоб вчителі не дивилися на посади батьків,дітей,яких навчають.вже в школі діти бачуть таку несправедливість.Чи це вони готовлять дітей до " справжнього життя"?.Коли зайти в садочок і запитати :"Хто хоче в школу?",-то всі дітки підіймуть руки.Ще в початковій школі дітки мають бажання вчитися,але в старших класах школу ненавидять.Всі предмети діти сприймаються через вчителів,їх відношенню до дітей.Коли вчитель не цікаво викладає матеріал та ще й негативно відноситься до учнів,то хіба є бажання вчити той,чи інший предмет.Коли несправедливо ставлять оцінки і ти нічого не можеш сказати,щоб вчитель на тебе "нез"ївся".Висока зарплата це добре,але спитайте за неї.Чому діти ходять на додаткове? Це стало так популярно.Спитайте дітей думку про вчителів.40% вчителі формують в дітей світогляд та відношення до людей.Так хочеться ,щоб змінилося викладання предметів в школі.
Оля
22.11.2016
Вчителі взагалі нічого не навчають.Раніше правильно хтось сказав задишали після уроків безкоштовно .Якщо велика кількість дітей незнає то не дитина а вчителька ТУПОРИЛА .В європейських державах дитина не ходить на додаткові за гроші щоб здати ЗНО а ці знання їй дає школа .Чому в нас поіншому . Ще їм зарплату збільшити за що ? ПОЯСНІТЬ .А мені бухгалтеру з вищою освітою нехай так і на далі 2000 грн. зарплата .А НАФІГА !!!!! мені збільшення .
Светлана Оля
23.11.2016
"Вчителі взагалі нічого не навчають.Раніше правильно хтось сказав задишали після уроків безкоштовно" -А еще раньше учителя занимались с одним! ребенком, жили в богатых семьях и получали прекрасное жалованье. Ну, давайте будем гадить всех учителей за то, то им подняли зарплату, а бухгалтерам - нет. Нельзя огульно хаять всех педагогов, есть люди, которые живут школой. Если на то пошло, то у многих бухгалтеров тоже рыльце в пуху - особенно у главных: знают, как себе премию к концу года сделать)) Так что все зависит от человека, а не от профессии или должности.
ОЛЯ
25.11.2016
Я вчитель з 18 річним стажем.Маю двох дітей студентів.І ні одна дитина не ходила до репетиторів - обоє здали ЗНО на високі бали.А в класі були діти , які ходили до репетиторів і не здали ЗНО .Все залежить від дітей і батьків, ВІД ТОГО ,що дитина хоче обрати в житті.А зараз уже учні 7-8 класів відкрито говорять нащо вчитись , якщо можна заплатити І ЦЕ ,ШАНОВНІ БАТЬКИ,НЕ МИ ЇМ ВНУШАЄМ.
Тетяна
01.12.2016
Дуже цікаво. Міністерство освіти все кричить за низькі зарплати вчителів, Міністерство охорони здоров'я все піклуються за лікарів, тільки до бухгалтерів нікому ніякого діла нема, особливо бюджетників, працюючи головним бухгалтером в ДЮСШ навіть надбавку за стаж не маю права собі донарахувати, і нічим аргументувати...
Олена
16.12.2016
Давайте дітям знання ! Та получайте гідну зарлату. А де знання тількі на репетиторстві
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.