Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.04.16
14365 36
Друкувати
Обране

Ми переходимо на європейську модель оплати праці держслужбовців, - Павло Розенко

Ми переходимо на європейську модель оплати праці держслужбовців. Реформа оплати праці починається з 1 травня 2016 року і закінчується у 2018 році зі вступом в повну силу нового закону про держслужбу. Про це під час засідання Уряду 6 квітня заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.


„Реформування оплати праці держслужбовців буде тривати до 2018 року. Ми будемо поетапно вводити відповідні заохочення, що дасть можливість залучити до державної служби кваліфікованих працівників, встановити конкурентну заробітну плату та уніфіковану модель посадових окладів державних службовців. Якщо сьогодні в структурі заробітної плати держслужбовця лише 30% складає посадовий оклад, а 70% - надбавки і премії, то після завершення реформування буде навпаки: 70% - посадовий оклад і 30% - стимулюючі доплати. Це дасть змогу зробити справді професійну державну службу”, - сказав він.

Зокрема, за словами Міністра, відповідно до закону про держслужбу, запроваджується трирівнева диференційована система з урахуванням юрисдикції держорганів: територія України – міністерства та центральні органи влади, територія однієї або кількох областей, територія одного або кількох районів. Кожна категорія має по 9 груп з оплати праці.

"Загалом посадові оклади на першому етапі збільшуються на 10%. І керівникам буде надано право нараховувати працівникам надбавку за високі досягнення в роботі, за додаткове навантаження і за стаж роботи", - сказав Розенко.

Міністр повідомив, що пропонується затвердити посадові оклади в міністерствах на першому етапі (з часом вони зростатимуть і змінюватиметься структура оплати праці): посадовий оклад в держорганах центрального рівня становитиме від 3,6 тис. до 12 тис грн. В областях посадовий оклад становитиме від 2,5 тис. до 10 тис. грн, а на районному рівні посадовий оклад становитиме від 1,7 тис. до 8,6 тис. грн.

Павло Розенко також зауважив, що за законом буде проведено розмежування в оплаті для держслужбовців, політичних та адміністративних посад. Крім посадового окладу, будуть використовуватися інші механізми стимулювання співробітників. Окрім коштів Державного бюджету України, зростання заробітних плат державних службовців може відбуватися за рахунок коштів міжнародних організацій.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(36)
Олег
07.04.2016
Все добре, але пан Розенко "забув" повідомити, що це "підвищення" в межах існуюючого кошторису!
Андрей
07.04.2016
Загалом посадові оклади на першому етапі збільшуються на 10% а это как понимать?
IT
07.04.2016
Сейчас на всю Украину опять раструбят, что госслужащим повысили зарплату. Но при этом забудут сказать, что все это будет происходить в пределах текущего фонда зарплаты. Редиски.
Коля
07.04.2016
Мінфін каже : все підвищення в межах фонду - або скорочуйтесь, або йдіть у відпустки за власний рахунок !
СПРАВЕДЛИВОСТЬ
07.04.2016
А Я ВЗАГАЛІ НЕ РОЗУМІЮ ЗА ЩО ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯМ ПІДВИЩУВАТИ З/П, ВОНИ ЩО КРЕЩЕ ЗА ТИХ ХТО ПРАЦЮЄ У ЛІКАРНІ, ШКОЛІ АБО ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ.чОМУ ЇМ ОКРЕМО НАРАХОВУЄТЬСЯ ПЕНСІЯ, ПІЛЬГИ ТА ІНШ.
Гость СПРАВЕДЛИВОСТЬ
12.04.2016
Я расскажу почему надо поднимать, стаж 19 лет работаю в отделе субсидий с сентября 15 года все субботы на работе нагрузка возрасла в 10 раз. Зарплата на руки 1600. Ну как надо поднимать, народ просто не выдерживает.За учителей меньше беспокойтесь имеют в 3 раза больше, не говоря за дополнительные.
Госслужащий СПРАВЕДЛИВОСТЬ
08.04.2016
Госслужащий должен получать достойную оплату за свою службу! Именно получать, потому как на ряду с другими РАБОТНИКАМИ он не может ее зарабатывать. Те ограничения о совместительстве, наличие уголовной и админ ответственности за свою службу, ряда других запретов и ограничений не оставляют государству другого выхода как достойно платить жалование служащему народу Украины.
Lex СПРАВЕДЛИВОСТЬ
08.04.2016
Змініть свій нік над коментарем зі СПРАВЕДЛИВОСТЬ на ПОПУЛІЗМ і до ваших коментарів нікому не буде ніякого діла, о це буде справедливо.
Lex СПРАВЕДЛИВОСТЬ
07.04.2016
Закон о пенсионном обеспечении и действующий о госслужбе почитайте на досуге! Будет полезно при следующих высказываниях о привилегированном статусе госслужащих. Не гребите всех "госов" под одну гребенку.
Госслужащий Lex
14.04.2016
У перехідних положеннях закону відновили справедливість , прописавши, що ті держслужбовці, які на момент набуття чинності нового закону заробили собі право, яке передбачав попередній закон, на спецпенсію, відпрацювавши 10 або 20 років, то за ними це правило зберігається. Це справедливо!!!!. Адже держслужбовці сплачували більший відсоток єдиного соціального внеску (6,1%, тоді як пересічні громадяни — 3,6%). Це не пільга, а кошти, які в більшому обсязі сплачували держслужбовці для отримання більшої пенсії. І коли в держслужбовців забрали це право, то відбулася дискримінація. Це не відновлення спецпенсій, а відновлення гарантій, які давалися людям, що давно працюють на держслужбі. Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/derzhavna-sluzhba/matritsya-funktsiy-sluzhbovtsya-servisna-i-regulyatorna-intervyu/
Госслужащий СПРАВЕДЛИВОСТЬ
07.04.2016
Справедливости ради, я бы с Вами не глядя махнулся и должностью и стажем 12 лет на госслужбе, и льготою по установке стационарного телефона в квартиру на которую я на госслужбе до пенсии не заработаю! А в придачу отдам и льготу по медобслуживанию в государственных учреждениях как по-закону (когда они у нас все коммунальные)!!!
СПРАВЕДЛИВОСТЬ Госслужащий
07.04.2016
Я РОЗУМІЮ ЩО НЕ ВСІ ДЕРЖ СЛУЖБОВЦІ ОТРИМУЮТЬ ВЕЛИКУ З/П , ЩО ВИ СКАЖЕТЕ НА ЦЕ = https://buhgalter.com.ua/news/oplata-praczi/yakimi-budut-posadovi-okladi-derzhsluzhbovtsiv-ta-obslugovuyuchogo/ І ЯК КАЗАЛА МОЯ МАТУСЯ, НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ РОБОТА ЗНАЙДИ ІНШУ. ТРЕБА ЛЮБИТИ ТЕ ЩО ТИ РОБИШ, ЗА БУДЬ ЯКІ ГРОШІ.
Ольга СПРАВЕДЛИВОСТЬ
15.04.2016
Дорогенька Справедливість, а що Ви маєте на увазі? Посадові оклади керівників міністерств і відомств? Так де ж вони серед нас? Ви очі опустіть у кінець таблиці і побачите, що посадовий оклад спеціаліста районного рівня 1723 грн. Немає про що і говорити....
Кирил СПРАВЕДЛИВОСТЬ
07.04.2016
Посадові оклади в держслужбовців не піднімалися з 2008 року (підняття окладів на 25 % з грудня 2015 році я не вважаю підняттям, тому що з держслужбовців зняли індексацію і їх реальна заробітна плата стала ще меньшою). Крім того як та зрозумів, що додаткових грошей на підняття ЗП держслужбовцям виділено не буде. Тобто буде скорочення та люди будуть йти за власний рахунок. І це притому, що грошей і так не вистачало і перед цим уже були скорочення. Роботи стане більше, а якість і відношення до неї ще гірше. В розвинутих країнах держслужбовці мають найбільшу заробітну плату, в Україні нийнижчу, і відповідальність несуть і ніякого реального соцзахисту і пенсія мінімальна і страйкувати заборонено. Для кращого вивчення проблеми прошу ознайомитись з tema.in.ua/article/7075.html.
СПРАВЕДЛИВОСТЬ Кирил
08.04.2016
п.1= закони ви пишете, п.2 =забезпечуєте виконання законів, п.3=забезпечуєте адмін послуги, п.4= наглід за виконанням законів, п.5=управління державними фінансами. Згідно Конститції України у нас освіта та медицина безкоштовні, чому ви не виконуєте свої повноваження згідно п.4 Закону про держ службу, Ви ж представник влади. Якщо Ви не можете цього зробити на місті де працюєте, то нашо Ви (держслужбові) нам нада?
Марія СПРАВЕДЛИВОСТЬ
08.04.2016
Державні службовці ( не найвища ланка) це як частини механізму однієї великої машини під. Не працює механізм, стає машина. Народ на непрацюючій машині далеко не заїде. Хочете анархії??? А вчителям, лікарям також, я вважаю, ТРЕБА ЛЮБИТИ ТЕ ЩО ТИ РОБИШ, ЗА БУДЬ ЯКІ ГРОШІ.
СПРАВЕДЛИВОСТЬ Марія
08.04.2016
ЗАКОН ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ ПРИЙНЯЛИ ВПЕРШЕ 1993, ДО ЦОГО НЕ ІСНУВАЛО ПОНЯТТЯ ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ, І СТРАНА ЖИЛА І ЛЮДИ ПРАЦЮВАЛИ, І ВСЕ БУЛО. ТОМУ ЗАМИСЛИТЕСЬ КОМУ ЦЕ НАДО, ЩОБ ВИ ТАК ЖИЛИ, ТОЧНО НЕ МЕНІ. АЛЕ Я ХОЧУ ЩОБ ВИ ЦЕ РОЗУМІЛИ.
Кирил СПРАВЕДЛИВОСТЬ
08.04.2016
Представник влади, зараз думає як прокормити сім'ю, за таку заробітну плату і найти краще місце роботи. Що зараз представляє держслужбовець в Україні ? Раб системи і популізма, без права на соціальний захист і достойну пенсію. В країні де по стереотипам державний чиновник це 100% коруппціонер. 90% державних службовців в Україні на даний моент мають посадові оклади меньше 2000 грн., і це люди які повинні виконувати якісно і ефективно функції держави, про які ви написали, не смішіть мене. Не подобається державна служба звільніть всіх, почнеться анархія, бо інших людей ви на таку заробітну плату не наберете.
СПРАВЕДЛИВОСТЬ Кирил
08.04.2016
НАРЕШТІ ВИ ПОЧАЛИ ТРІШЕЧКИ ДУМАТИ, ЯКЩО ВСІ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ,ЯКИХ НЕ ВЛАШТОВУЄ ЇХ З/П ЗВІЛЬНЯТЬСЯ, ( БО ПРЕДСТАВЛЯТИ ВЛАДУ ЗА ТАКИЙ РІВЕНЬ ЖИТТЯ І ВІДДУВАТИСЯ ЗА ВСИХ ЦЕ СОРОМ) ТО МОЖЕ ДЕРЖАВА = ВИЩА ВЛАДА ЗАМИСЛИТЬСЯ. ТЕРПІННЯ ВАМ , НАСНАГИ, БОЖИХ БЛАГОСЛОВІНЬ.
СПРАВЕДЛИВОСТЬ Кирил
08.04.2016
ЗАКОН про ДЕРЖСЛУЖБУ: 1) аналізу державної політики на загальнодержавному, галузевому і регіональному рівнях та підготовки пропозицій...., проектів законів та інших ..актів, проектів . 2) забезпечення реалізації державної політики, виконання загальнодержавних, галузевих і регіональних програм, виконання законів та інших нормативно-правових актів; 3) забезпечення надання доступних і якісних адміністративних послуг; 4) здійснення державного нагляду та контролю за дотриманням законодавства; 5) управління державними фінансовими ресурсами, майном та контролю за їх використанням;
kate СПРАВЕДЛИВОСТЬ
07.04.2016
вірно!
Кирил СПРАВЕДЛИВОСТЬ
07.04.2016
Написала людина, яка зовсім не компетентна в данному питанні, заробітна плата у держслужбовців нижчі, а також пенсії у них нижчі і пільг немає
Марія СПРАВЕДЛИВОСТЬ
07.04.2016
Ви що, дійсно вважаєте що заробітна плата лікарів та вчителів менша від заробітних плат держслужбовців???? На території нашого району найбільші зарплати, у державній сфері, саме у вчителів та лікарів. І вже далеко не перший рік... Я начальник віддіу у державній адміністрації, отримую як санітарка у лікарні... СОРОМ
СПРАВЕДЛИВОСТЬ Марія
08.04.2016
Я дуже рада за вашіх вчителів і лікарів, які у вашому районі отримують достойну з/п, напевно це тільки у вашому районі і тільки Ваша заслуга як керівника відділу держадміністрації. Бо на решті території України це сама незахищена категорія працівників. А якщо Ви заздрите санітаркі в лікарні, то в чому справа? Їдіть попрацюйте санітаркою, повиносьте "утки", помийте лежачих хворих, приберіть за онко хворими їхні відмерлі тканини. Чи попрацюйте у школі з дітьми, до речі згідно до закону про держ службу Ви маєте на це право.
Ірина СПРАВЕДЛИВОСТЬ
16.04.2016
Якщо ви вважаєте, що держслужбовці не потрібні тоді нехай їх ліквідують. А взагалі вони теж люди і мають право на гідну зар. плату.
Ольга СПРАВЕДЛИВОСТЬ
11.04.2016
Давайте конкретно. Посадовий оклад головного бухгалтера ОМС 1723 грн., бібліотекаря - 1925 грн., директора будинку культури - 2026 грн. При тому, що у бібліотеку ніхто в селі не ходить, будинок культури - включає директор музику (дискотека) 2 рази в тиждень. А роботу і відповідальність бухгалтера ( він же єдиний - один за всіх ) зрозуміють тільки бухгалтери. Наприклад фін.санкція за неправильно ( хоч на гривню) нараховану відпустку 13780 грн за кожного працівника, а штраф бухгалтеру від 510 до 5100 грн. Те саме і за будь -яку помилку у звіті. Ось так.....
Из госслужбы СПРАВЕДЛИВОСТЬ
08.04.2016
Густно. Одни бюджетники с достаточно маленькими зарплатами переживают, что повысят зарплату другим!!! В оправдание госслужащим надо сказать, что у них нет таких возможностей получать дополнительный заработок как у врачей и учителей, ограничений больше. Что у учителей и врачей мы называем «благодарность», у госслужащих - взятка. Далеко не все врачи и учителя живут на одну зарплату. Удалить зубик в ком.учреждении стоит определенную сумму. В перерывах между уроками многие занимаются с детками дополнительно, да и «прощальные» подарки учителям принято делать. А вот преподавать в школе основы ведения канцелярского дела, наверное, нелепо. Многие госслужащие живут только на зарплату (без благодарности за свою работу) и педантично выполняют свои обязанности. И «удержания» платили госслужащие длительное время более остальных (например, 6,1 % до 2016). Да и повысят госслужащим зарплату не ахти как. Почитать надо внимательно Закон, особенно «прикінцеві», как обычно, самое интересное там. И соглашусь, ФОТ наверняка будет хватать в лучшем случае на «обязательные».
Марія СПРАВЕДЛИВОСТЬ
08.04.2016
Ви знаєте, шановний, за освітою, за збігом обставин, я є вчитель. Спробувала я свого часу після інституту влаштуалися у школу... Виявилось, що це зовсім не легко, тому що вчителів-пенсіонерів, які там працюють за, як ви кажете мізерну зарплату, неможливо здвинути з насидженого місця, тому і працюю на мінімальну зарплату ось уже шість років у адміністрації. І папір за свої кошти , і решту канцелярії... а не з "благодійних" внесків, як це відбувається у лікарнях та школах.
Держслужбовець СПРАВЕДЛИВОСТЬ
08.04.2016
"хто на що вчився" - хтось на лікаря, а хтось лише до санітарки дотягнув, а хтось працює в кабінеті, але жодна санітарка, не кажу вже про лікаря, без того, щоб їй в карман запхали бодай 10 гривень, і не гляне у бік хворого, ніхто там нікого не миє і не збірається. Я не знаю, з якого регіону України пан чи пані "Справедливість", але точно знаю, що у моєму - найбільші заробітні плати у мед- та педпрацівників (при відсутності будь-якої відповідальності), а найнижчі саме у держслужбовців ( а відповідальності по горло).
Людмила
07.04.2016
Якщо Ви не розумієте, спробуйте зрозуміти , а потім писати коментарі
Коля
08.04.2016
Головбухи УПРАВЛІНЬ ОСВІТИ м. Києва щомісяця офіційно отримують премії, що у 4-5 разів (!) перевищують їх посадовий оклад. Подивіться у штатні розписи і ви побачите, що головбух для простих спеціалістів зазначає 50-відсоткову надбавку, а дає їм лише по 20 відсотків. Решту 30 відсотків (а це з кожного спеціаліста) головбух привласнює собі, і отримує її у вигляді вищевказаних премій. Частина від цих грошей перепадає заступникам.
Lex Коля
13.04.2016
Головбухи управлінь освіти у містах скоріш за все посадові особи місцевого самоврядування, і отримують зарплатню з міського бюджету! До чого ця інформація в коментарях про зарплату держслужбовців.
Коля
09.04.2016
Багато українців взагалі не мають ні пенсії, ні зарплати , звільнені з роботи у зв"язку з "ліквідаціями" державних установ (переважно через те, що заважали своєму начальству розкрадати бюджетні кошти), живуть по декілька років на утриманні інших членів сім"ї та перебиваються випадковими підробітками .
Лідія
11.04.2016
Не прирівнюйте заробітну плату працівника райдержадміністрації і лікаря та обслуговуючого персоналу. Приклад : попадаю в лікарню у відділення не положуть пока не даси благодійний внесок , потім прийдуть взяти аналіз крові дай грошину і куди не кинься.
Оксана Лідія
10.05.2016
ви праві на 100%. у лікарні і кроку не зробиш, щоб щось не оплатити, всі обстеження, всі аналізи платні, купа благодійних внесків, вже починаючи з приймального покою. а санітарка ні "утки" тобі даром не подасть, ні не підмиє тебе і т.д. (як вони про це пишуть), а ще з нервами до тебе обзивається. знаю з власного досвіду, бо мама вже 3 роки по лікарнях по 3-4 рази на рік.
Геннадій
13.04.2016
Ми переходимо на європейську модель оплати праці держслужбовців, - Павло Розенко Ми знову Вас дуримо, - читаемо поміж слів.
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн