Інформація по темі "" | Публікації по тегу
13.04.16
4932 0
Друкувати
Обране

Мінсоцполітики щодо оплати праці завідувача навчально-методичного кабінету ВНЗ

Умови та розміри оплати праці працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ визначаються згідно з наказами Міносвіти від 15.04.93 р. N 102 "Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти" (далі - Інструкція N 102) та від 26.09.2005 р. N 557 "Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ".

Відповідно до пункту 40 Інструкції N 102 учителям загальноосвітніх навчальних закладів, викладачам професійно-технічних навчальних закладів, старшим викладачам та викладачам вищих навчальних закладів I - II рівнів акредитації за керівництво предметними, цикловими та методичними комісіями провадиться додаткова оплата в розмірі 10 - 15 відсотків ставки заробітної плати.

Згідно з пунктом 51 Інструкції N 102 викладачам, старшим викладачам вищих навчальних закладів I - II рівнів акредитації за завідування вечірніми, заочними відділеннями, відділеннями за спеціальністю (однією або декількома спорідненими) провадиться додаткова оплата у розмірі 15 відсотків ставки заробітної плати.

При цьому доплата за завідування відділеннями провадиться при відсутності штатної посади завідувача відділення.

Зазначені доплати не передбачені керівним працівникам, в тому числі завідувачу навчально-методичного кабінету вищого навчального закладу.

Водночас згідно з пунктом 91 Інструкції N 102 керівним працівникам закладів освіти надано право вести викладацьку роботу, але не більше 9 годин на тиждень або 360 годин на рік, якщо вони за основною посадою отримують повний посадовий оклад (ставку).

Отже, у випадках, коли керівним працівникам навчальних закладів I - II рівнів акредитації, в тому числі завідувачу навчально-методичного кабінету, під час тарифікації дозволено виконувати викладацьку роботу з предметів навчального плану, при викладанні яких передбачено доплати, або покладено обов'язки класного керівника, завідування навчальними кабінетами, заочними відділеннями, лабораторіями, доручено керівництво предметними, цикловими та методичними комісіями, за виконання яких передбачена доплата, таким працівникам ця доплата провадиться у встановлених Інструкцією відсотках пропорційно обсягу викладацької роботи.

Розмір доплати визначається із ставки заробітної плати викладача відповідної кваліфікаційної категорії, встановленої за наслідками атестації, та відображається в тарифікаційному списку педагогічних працівників вищого навчального закладу і включається до розміру загальної суми заробітної плати працівника.

Лист Мінсоцполітки від 10.03.2016 р. N 246/13/84-16

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі