Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.03.16
10757 18
Друкувати
Обране

На заклади освіти чекає скорочення персоналу на 10%

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24.12.2015 р. № 911-VII (чинний із 01.01.2016 р.) доручає Урядузабезпечити перегляд типових і примірних штатів бюджетних установ із метою скорочення керівного, адміністративного, управлінського, господарсько-обслуговуючого персоналу, водіїв, робітників, які обслуговують громадські будівлі, щонайменше на 10%.


На виконання цієї норми МОН розробило проект наказу «Про деякі питання формування штатних нормативів».

Документом пропонується керівникам навчальних закладів та установ освіти забезпечити у 2016 році скорочення керівного, адміністративного, управлінського, господарсько-обслуговуючого персоналу, водіїв, робітників, які обслуговують громадські будівлі, на 10%.

Стосується це закладів, штатний розпис яких розробляється з дотриманням вимог, передбачених типовими штатними нормативами, та які передбачають максимальну кількість посад (штатних одиниць), затвердженими наказами МОН:

  • «Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів» від 04.11.2010 р. № 1055;
  • «Про затвердження Типових штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів» від 06.12.2010 р. № 1205;
  • «Про затвердження Типових штатних нормативів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації» від 23.01.2014 р. № 60;
  • «Про затвердження Типової структури та Типових штатних нормативів бібліотек вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації» від 27.09.2012 р. № 1058;
  • «Про затвердження Типових штатних нормативів позашкільних навчальних закладів» від З1.10.2012 р. № 1230.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(18)
Бух
25.03.2016
Мені здається, це якось пов"язано: Уряд працює над тим, щоб освітяни отримували гідну зарплату Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/oplata-praczi/uryad-pratsyuye-nad-tim-shchob-osvityani-otrimuvali-gidnu-zarplatu/
думаю, що Бух
25.03.2016
візьміть 10% від цих підрозділів по штатному розпису і подивіться суму і поділіть її на всіх вчителів закладу, яке там гідне підвищення)) скоріше це пов'язано із підвищенням мінімалки, економіка в стагнації, звідки піар-підвищення їм брати як тільки з нескорочених
Наталя
25.03.2016
Знову покращення
Саша
25.03.2016
Нехай поскорочують вчителів -пенсіонерів і дадуть роботу молодим спеціалістам.А то пенсіонер і пенсію і зарплату отримує, а іншим куди хоч йди і працюй.Получається пенсіонерам треба жити і харчуватися ,а молоді досвідчені ,з дипломами не хочуть їсти. Тим більше з теперішньою ситуацією в країні,що економіка на 0.
Ирина Саша
29.03.2016
С такой литературной речью и знаниями правописания стоит идти сразу преподавать. Вы откуда упали, уважаемый... Какая молодежь? В школах Киева хронические вакансии! Но, пожалуй, лучше вакансии, чем такие "специалисты"...
Вадим
25.03.2016
Тепер зрозуміло звідки будуть рости ноги у "гідної" зарплати вчителям.
оксана
25.03.2016
Что сокращать, ведь уже 10 лет только сокращаемся! У меня на 2 учебніх корпуса, 3 уборщиці! Плюс 2 общежития, столовою, мастерские 1 плотник, 1 єлектрик, На 8 машин 1 водитель! Кого сокращать ! Сволочи!!!
Олег5
25.03.2016
Ці скоти задумали повністю розвалити освіту, краще б скоротили кількість дурної писанини, все приходиться переробляти по 2 рази, Квіт пігмей танцює під дудку олігархів.
Коля
25.03.2016
Головбухи УПРАВЛІНЬ ОСВІТИ м. Києва щомісяця офіційно отримують премії, що у 4-5 разів (!) перевищують їх посадовий оклад. Подивіться у штатні розписи і ви побачите, що головбух для простих спеціалістів зазначає 50-відсоткову надбавку, а дає їм лише по 20 відсотків. Решту 30 відсотків (а це з кожного спеціаліста) головбух привласнює собі, і отримує її у вигляді вищевказаних премій. Частина від цих грошей перепадає заступникам.
Слава Коля
28.03.2016
Коля, Вам хтось палки в колеса сунув із Управління освіти м.Києва? В кожній новині про освіту Ви тут як тут.
Наталья
29.03.2016
Лучше бы сократили пенсионеров,а то сидят и зарплата и пенсия и рассказывают как им плохо на работе ну да им же надо внуков выучить ,правнуков в школу отвести,а молодежь пускай со своими дипломами дома сидит
ніна
29.03.2016
пропонують звільнити пенсіонерів. а проживе пенсіонер на 1000 грн при сплаті наших комунальних
саша ніна
29.03.2016
А як жити молодим людям??? як?? без роботи?? вони проживуть??Якщо сьогодні закінчили вищий заклад, провчившися 5 років і куди йти?? Тому що в школах вчителі пенсіонери позасідали і ходять до 70 років??..Ви вважаєте в такому віці вона знання дітям дасть?? Дав Бог доробити до пенсії,так будь ласка, місце молодому поколінню треба уступати...
Ирина
29.03.2016
из личного опыта: пришла после вуза работать в сельскую школу учителем математики, на второй год уволился пенсионер-математик, взяли молодого, но на замены брали того, что уволился, так к чему это я... на уроках он дремал, даже сами дети постарше возмущались, и те класы, которые достались от него, далеко не блестали знаниями, хотя этот человек в свое время был сильным и математиком и учителем! а теперь ответ Нине: всему свое время... давайте оставим таких пенсионеров, только чтоб Вы первая не побежали жаловаться всем, кому только можна, когда коснется оценок и знаний Вашего ребенка!! давайте оставим медсестру-фельдшера-доктора, что названия лекарств путают, в вену попадают с 4 раза, прививку Манту делают так, что сама жидкость при уколе брызгает на окружающих, а не пуговичку образовыват под кожей! но это опять же, пока не коснулось лично кого-то, вот тогда мы начинаем думать и реагировать! а то, что пенсионерам не за что жить - это другой вопрос, который не касается этой темы
Оксана
29.03.2016
Це правильно, що буде скорочення освітян, но мене не покоїть в школах хабар, іншими словами це називають репетитор. Ви розумієте в школах вчителі не вчать нічого тільки підходять до учнів і вимагають від тої чи іншої дитини іти на репетиторство до неї і це буде коштувати за 1годину 80-100 грн. в залежності від предмету. Чому міністр не подасть законопроект про заборону репетиторства звичайного вчителя, а хто з них хоче займатися репетиторством нехай створює підприємство по надані репетиторських послуг і як в нормальній державі платить податки. а може наш міністр освіти теж одержував хабар надаючи такі послуги і прикриває цю банду вчителів вони користуються всіма послугами ці доходи не відображають в деклараціях .ПРИПИНІТЬ ПІДНЯТТЯ ЗАРПЛАТ ВЧИТЕЛЯМ І ЛІКАРЯМ .
цербер Оксана
01.12.2016
Ну і тупіца хаха. Себе скороти банда.
Коля
29.03.2016
Головбухи УПРАВЛІНЬ ОСВІТИ м. Києва щомісяця офіційно отримують ПРЕМІЇ, що у 4-5 разів (!) перевищують їх посадовий оклад.
Наталія
30.03.2016
Як ознайомитися з тим проектом наказу, що МОН розробило «Про деякі питання формування штатних нормативів».
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн