Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
7985 12
Друкувати
Обране

Надбавка педпрацівникам за успішне проходження сертифікації

Кабмін встановив доплату педагогічним працівникам за успішне проходження сертифікації.


Педагогічним працівникам, які успішно пройшли сертифікацію, встановлюється щомісячна доплата в розмірі 20 % посадового окладу (ставки заробітної плати) пропорційно до обсягу педагогічного навантаження, що виконується працівником на цій посаді.

Доплата за успішне проходження сертифікації здійснюється протягом строку дії сертифіката.

Для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти, які успішно пройшли сертифікацію у 2019 році, строк дії сертифіката становить три роки – з 1 січня 2020 р. по 31 грудня 2022 р.

У разі переходу вчителя початкових класів, який успішно пройшов сертифікацію, з одного закладу освіти до іншого на посаду вчителя початкових класів або вчителя іншої спеціальності, за ним зберігається право на встановлення доплати за успішне проходження сертифікації до кінця строку дії сертифіката.

Виплата щомісячної доплати за успішне проходження сертифікації здійснюється за рахунок та в межах освітньої субвенції, передбаченої місцевим бюджетам Законом України про Державний бюджет України на відповідний рік, а також коштів місцевих бюджетів.

Ці нововведення передбачені постановою КМУ «Про встановлення доплати педагогічним працівникам за успішне проходження сертифікації» від 19 лютого 2020 р. № 113, яка набере чинності після офіційного опублікування.

Нагадаємо, що сертифікація педагогічних працівників – це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника (у тому числі з педагогіки та психології, практичних вмінь застосування сучасних методів і технологій навчання), що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи. Відбувається така сертифікація на добровільних засадах виключно за  ініціативою самого педпрацівника (ст. 51 Закону України "Про освіту" 05.09.2017 № 2145-VIII).

Головний редактор Журналу "Оплата праці" – Микола ШПАКОВИЧ

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (12)
Леся
25.02.2020
Шо опять?.... Предлагаю установить надбавку бухгалтерам за успешное утверждение Анкеты бухгалтера в размере 20 % от оклада... Кто за?transparent_pxl.png
инна
25.02.2020
а тем кто не прошел снять 20%
Злой Бух
25.02.2020
остановите, кто-то этот беспредел!У педработников столько надбавок, что они вообще могут на работу не ходить, а зарплата все равно будет капать. Давайте просто перечислим надбавки и доплаты, которые у них есть:-надбавка 20% повышающая посадовий оклад,-престижность пед.работникам 20%,- выслуга лет до 30% зависит от стажа,- доплата за кабинеты,-доплата за проверку письменных работ,- доплата за руководство метод.комиссиями,-доплата за классное руководство,-доплата за ведение кружка,- доплата за звание (старший, заслуженный и т.д)ОСТАЛОСЬ ВВЕСТИ НАДБАВКУ ЗА КРАСИВЫЕ ГЛАЗА И ПЛАТИТЬ ЕЁ ТОЛЬКО ПЕДРАБОТНИКАМ,а ученики не могут свое имя-отчество написать без ошибок. Вот и вся их работа налицо.
Леся Злой Бух
25.02.2020
Плюс підвищення посадового окладу на 10% згідно Постанови КМУ № 22,плюс підвищення посадового окладу за роботу в закладах певного типу (гімназії, ліцеї т.п.)
Ната Злой Бух
26.02.2020
Я вважаю вчителям потрібні доплати тільки річні і тільки по закінченю року ! І тільки тим у кого діти отримують високі оцінки та високу успішність ( а не з 100 випукників 1 золотий медаліст та 1 срібний , - це позор такому вчителю !! ) а по закінчену школи ЄГЕ все покаже !
Татьяна
25.02.2020
Вот почему только им доплачивают, остальные - недолюди что ли? Не ценят вообще бухгалтера, считают что им хватает зарплаты, как у уборщицы с доплатой до минималки. Больше никаких гарантий. Есть экономия, значит будет премия. Нет экономии - голый оклад, 4723 грязными , обидно но никому нет дела.
Маргарита
25.02.2020
А когда наступит час для надбавки за стаж для бухгалтеров?
Миколаївна
25.02.2020
Таке враження, що не має інших працівників окрім вчителів.Дають, дають а вони все плачуть, плачуть їм мало і мало. А діти як не знали так і не знати будуть шкільну програму. Як це все набридло transparent_pxl.png
Тетяна
26.02.2020
А крім педагогів що більше людей нема? Ще б вони так наших дітей вчили, як ви за них переживаєте. В бюджеті є ще люди з вищими освітами і за 4723. Про це ви думали?
Вячеслав
26.02.2020
Працював вчителем фізичної культури в школі, отримував 4300 грн заробітної плати. Мені 23 і за такий мізер навчати дітей маючи шалену відповідальність просто нонсенс, на ці гроші ледь за кімнату в гуртожитку платив не кажучи про життя, а хтось пише що надбавок багато, до них ще дожити треба.
Тетяна Вячеслав
26.02.2020
Неправда! Не один рік віддала нарахуванню зарплата плаксивим вчителям. НЕПРАВДА! Мали мало годин Ось і все
ОльгаОльга
26.02.2020
Маю 9 років педстажу- і то за рахунок 2 декретів хоч щось набігло у стаж, до чого я це все розповідаю? Бо зараз я без роботи,не можу знайти собі місце,а все це через клятих пенсіонерів,що ніяк не звільняться зі школи,працюють ,навіть,після 70 рокфв і знову ж таки через ці доплати іх не виженеш з роботи,зі школи виносять вже тоді,коли ногами вперед,така і якість навчання,добре розумію батьків учнів,бо у таких вчителів вже по сотому кругу емоційне вигорання пройшло,для вчителів це дуже актуально! Отримують вони в діапазоні 12-15 тис.грн,а то й більше!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд