UA | RU

Обмежень щодо надання матеріальної допомоги залежно від стажу роботи чинним законодавством не передбачено

З 1 травня 2016 року питання оплати праці, заохочень і соціальних гарантій державних службовців регулюються Законом України "Про державну службу" (далі - Закон) та нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України, розробленими на його виконання.


Статтею 54 Закону передбачено, що державним службовцям може надаватись матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у порядку та розмірі, визначених Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до частини другої статті 54 Закону постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2016 р. N 500 "Про затвердження Порядку надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань" затверджено Порядок надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань.

Рішення про надання матеріальної допомоги державним службовцям приймається керівником державної служби у державному органі в межах затвердженого фонду оплати праці. У разі, якщо коштів недостатньо, така допомога не виплачується.

Обмежень щодо надання матеріальної допомоги залежно від стажу роботи чинним законодавством не передбачено.

Лист Мінсоцполітики від 14.09.2017 р. N 2388/0/101-17 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (2)
LEXXX
30.11.2017
А хіба в когось були сумніви? :)))
Аня
04.12.2017
Обмежень немає, та й гроші передбачені..але вони йдуть в карман керівництва, а не людям, яким необхідно. Написала заяву на допомогу (у зв*язку з весіллям, думала підтримають..наївна), так моя заява загубилась! Ніякої відповіді немає. От вам і допомога. Ви говорите на державному рівні багатіють. Хм, ви не знаєте що в районах робиться (РДА). Собі і премії, надбавки, а простим роботягам дають 30% премії, і думають що це ого-ого. Печалька((
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі