UA | RU

Оновлено форму Протоколу комісії (уповноваженого) із соцстрахування на підприємстві

У зв’язку зі змінами в законодавстві вже давно назріло питання оновлення Положення про комісію (уповноваженого) підприємства, установи, організації із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженого постановою Правління ФСС з ТВП від 23.06.2008 р. № 25.


Тож нарешті реорганізований ще минулого року Фонд соцстраху затвердив нове Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності (постанова Правління ФССУ від 19.07.2018 р. № 13). Його норми запрацюють як тільки документ опублікують в офіційній пресі.

Відмітимо, що як і передбачалося, із функцій комісії (уповноважених) із соціального страхування вилучено такі: виділення путівок до санаторіїв та (або) санаторіїв-профілакторіїв застрахованим особам і членам їх сімей; виділення путівок до дитячих оздоровчих закладів; надання соціальних послуг із позашкільного обслуговування з дітьми застрахованих осіб; виділення новорічних подарунків, оскільки Законом № 1105 це не передбачено.

Враховано в новому Положенні зміни найменування страховика на Фонд соціального страхування України, а також його робочих органів.

Також затверджено нову редакцію протоколу засідання комісії із соціального страхування (рішення уповноваженого).

www.interbuh.com.ua

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (4)
Олена
31.07.2018
А чи потрібно перезатверджувати наказ про створення комісії?
Питбуль
03.08.2018
Где найти нормальный образец в ворде? Скачал один образец, а там вверху справа не заполнены разделы "Додаток" и "До Положення". И чем отличается новый протокол от старого?
Питбуль Питбуль
03.08.2018
Всё нашел, сообщение неактуально
Ганна Питбуль
09.08.2018
Допоможіть, де ви знайшли новий бланк протоколу
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі