Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.06.20
10583 0
Друкувати
Обране

Оплата праці, червень, 2020/№ 12 та №12/1

Сьогодні вийшли чергові номери журналу Оплата праці за червень 2020 р. №12 та спецвипуск №12/1, до вашої уваги зміст номерів


Оклади ОМС підвищено: наскільки й для кого На відміну від держслужбовців (у яких підвищення посадових окладів, як правило, відбувається з початку року), для працівників ОМС останнім часом звістки про підвищення окладів надходять наприкінці весни — початку літа. Та до того ж ще й не з першого числа місяця. 2020 рік не став винятком. Тому сьогодні ми поговоримо не лише про те, наскільки підвищилися оклади працівників ОМС, але й з якої дати їх застосовувати. Поїхали.
 

Оклади ОМС підвищено: розраховуємо зарплату за червень В одній із попередніх статей (див. на с. 3) ми з’ясували, що завдяки постанові № 441* посадові оклади працівників ОМС було підвищено з 12.06.2020 р., а отже, заробітну плату за червень посадовим особам і службовцям ОМС потрібно буде розрахувати вже з урахуванням підвищення. Про особливості такого розрахунку, а також вплив підвищення окладів на зарплатні складові розповімо в цій статті.

Оклади ОМС підвищено: коригуємо «середні» виплати Тільки-но працівникам підприємства, установи, організації підвищують посадові оклади (тарифні ставки) відповідно до законодавства — спрацьовує п. 10 Порядку № 100. Нагадаємо, що ця норма вимагає при обчисленні середньої зарплати проводити спеціальне коригування: або виплат, що включаються до розрахунку такої «середньої», або самої середньої зарплати. Про те, як її виконати при підвищенні окладів посадовим особам і службовцям ОМС, — ми вам підкажемо.

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних медзакладів Для закладів охорони здоров’я, що фінансуються з бюджету, порядок надання «оздоровчих» поки що не змінився.

Допомога на оздоровлення працівникам охорони здоров’я в КНП Деякі бюджетні та комунальні заклади охорони здоров’я, які фінансувалися з бюджету, у процесі реформи медичної сфери були реорганізовані у комунальні некомерційні підприємства (КНП). Це відкрило їм шлях до самостійного формування фонду оплати праці своїх працівників, зокрема надання матеріальної допомоги на оздоровлення.

Суміщення посад: який оклад візьме участь у розрахунку доплати? Старший інспектор з кадрів (основна посада), який працює в Територіальному центрі соціального обслуговування (7 тарифний розряд), суміщає 0,5 ставки вакантної посади інженера з охорони праці (без категорії — 8 тарифний розряд). Спеціальне навчання з питань охорони праці пройдено та отримано посвідчення. У штаті територіального центру — 80 працівників. Як потрібно здійснювати оплату праці за суміщення посади інженера з охорони праці: за основною посадою чи за вакантною посадою інженера з охорони праці?

Працівник з інвалідністю: розраховуємо «відпускну» компенсацію Працівник з інвалідністю групи III був прийнятий 12 березня 2920 року з окладом 4800 грн. З 01.04.2020 р. по 22.06.2020 р. перебуває у відпустці без збереження зарплати. 9 червня 2020 року він надав заяву про звільнення за власним бажанням. Чи можемо ми його звільнити у відпустці за свій рахунок? Як у такому разі розрахувати компенсацію за невикористану відпустку?

Підсумований облік: якщо відпрацьований час менше норми У бюджетній організації працюють 2 сторожі за графіком змінності: ніч із 19:00 до 7:00 і на свята з 7:00 до 7:00 (доба). Їм установлений мінімальний оклад. У різні місяці відпрацьована кількість робочих годин у таких працівників різна: буває більше місячної норми, буває менше. Як їм рахувати оклад (за умови, що місяць відпрацьований повністю, тобто немає ні днів відпустки, ні лікарняних і так далі): залежно від відпрацьованих годин або ставити повний оклад?

Відпустка перед звільненням з ОМС за віком Посадовій особі органу місцевого самоврядування (далі — ОМС) виповнюється 65 років 14.06.2020 р. Вона написала заяву на звільнення, але перед звільненням хоче використати щорічну основну відпустку і додаткову відпустку за стаж служби в ОМС. Згідно з трудовою книжкою станом на 14.06.2020 р. стаж служби в ОМС становить 19 років 9 місяців і 24 дні. За попередні роки основні і додаткові щорічні відпустки використані працівником повністю. За період роботи з 17.07.2019 р. по 16.07.2020 р. додаткова відпустка за стаж служби в ОМС йому не надавалася. Чи має право працівник використати перед звільненням щорічну основну відпустку і додаткову відпустку за стаж служби в ОМС тривалістю 15 календарних днів у повному обсязі?

«Декретниця» вийшла на роботу: визначаємо право на додаткову відпустку за стаж служби в ОМС Працівниця — посадова особа органу місцевого самоврядування (ОМС) перебувала у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку з 05.04.2017 р. по 11.02.2020 р., після закінчення якої стала до виконання своїх обов’язків 12.02.2020 р. Вона досягла стажу служби в ОМС 10 років 15.06.2017 р., тобто в період перебування у соцвідпустці для догляду за дитиною до досягнення нею 3 років. Чи надається працівниці додаткова відпустка за стаж служби в ОМС більше 10 років, більше 11 років та більше 12 років?

Мінімальний ЄСВ-внесок: різні половинки одного місяця Працівниця установи працювала в червні 2020 року:
Дискримінація чи мотивація: строкові контракти з педагогами-пенсіонерами 1 липня 2020 року минає строк переходу на строкові трудові договори з педагогічними працівниками, які отримують пенсію за віком, у державних і комунальних закладах загальної середньої освіти (далі — ЗЗСО). Яка мета такого нововведення? Як воно реалізується? Які є неузгоджені питання та суперечки? З’ясуємо у цій статті.

Компенсація: виплата зарплатних боргів у червні 2020 року Якщо роботодавець вчасно не виплатив працівникам зарплату, то він зобов’язаний при виплаті такої заборгованості нарахувати і виплатити компенсацію.
 

Як поділити щорічну основну відпустку? Працівник бажає використати щорічну основну відпустку частинами. Немає роботодавця, який би не стикався з такою ситуацією. Що врахувати, як поділити та чи завжди потрібно дотримуватися правила «14 днів»?
 
Карантин: атестацію лікарів перенесли МОЗ своїм наказом від 12.05.2020 р. № 1106 внесло зміни до низки нормативних документів.

Скорочення чисельності та штату Стаття 40 КЗпП надає право роботодавцю за наявності законних підстав розірвати трудовий договір із працівником (як строковий, так і безстроковий). Однією з таких підстав є зміни в організації виробництва та праці, у тому числі скорочення чисельності або штату працівників. Залишимо осторонь емоційний бік цього питання. Розглянемо з точки зору виконавця, який порядок дій повинно дотримати підприємство (ФОП), яке скорочує чисельність або штат, щоб звільнення працівників у зв’язку з таким скороченням було в межах закону.

Інформуємо про масове скорочення Продовжуємо вивчати тему скорочення чисельності/штату працівників*. Пропонуємо вам поговорити про звітність, яка пов’язана з таким скороченням, а саме про форму № 4-ПН. У яких випадках потрібно подавати таку форму? Які строки її подання? Чи є відповідальність за неподання? І найголовніше — як заповнити форму № 4-ПН? Відповіді на ці запитання — у статті.

Відпустка на дітей: що потрібно знати Пропонуємо поговорити про правила надання щорічної додаткової відпустки працівникам, які мають дітей. Хто має право на «дитячу» відпустку? Який граничний вік дитини для її отримання? Ці та інші запитання, пов’язані з наданням відпустки на дітей, зараз і розглянемо.

Справив діло — гуляй сміло, або Відпустки посадових осіб ОМС Літо — бажана пора для відпусток. У цій статті ми поговоримо про те, які види відпусток можуть бути надані посадовим особам органів місцевого самоврядування, а також про порядок надання відпусток.

Відпустка за свій рахунок без згоди працівника: що загрожує роботодавцю Директор наказом відправив практично всіх співробітників до відпустки без збереження зарплати на період карантину, заяви працівники не писали. Яка відповідальність за таке порушення? Чули, що масове надання відпустки без збереження зарплати є приводом для перевірки Держпраці. Чи це так?

З держслужби в ОМС: рангові перипетії Іноді буває, що держслужбовці переходять із служби в органах публічної влади на службу в органах місцевого самоврядування (далі — ОМС). Здавалося б, споріднена праця на благо держави, що тісно переплітається із державною службою, при переході з якої все повинно бути гладко, але коли справа доходить до присвоєння рангу новоприйнятому працівнику, у кадровиків виникають труднощі.

«Інвалідний» норматив: «готуй сани влітку…» Доволі часто на гарячу лінію надходять запитання, пов’язані з виконанням нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю («інвалідного» нормативу). Особливо актуальні такі запитання в січні — коли роботодавці звітують про цей норматив за минулий рік. Але, щоб уникнути штрафних санкцій, уже зараз слід замислитися про працевлаштування осіб з інвалідністю. Чому? І про те, як краще це зробити, йтиметься в статті.

Індивідуальні вихідні при п’ятиденці: зміна режиму роботи в середині місяця Два працівники хочуть змінити режим роботи (п’ятиденка з вихідними у понеділок та неділю): один — з 22 червня, другий — з 25 червня 2020 року. Як скласти індивідуальний графік роботи та відобразити у табелі?

Посадовий оклад завідувача навчально-виробничої практики педагогічного коледжу Який посадовий оклад має бути в завідувача навчально-виробничої практики педагогічного коледжу та чи має він право на 360 чи 480 годин річного педагогічного навантаження? Чи може він суміщати свою посаду з посадою завідувача навчально-методичного кабінету в межах одного закладу?

Документи, що підтверджують право на «дитячу» відпустку Додаткова відпустка працівникам, які мають дітей, надається на підставі їх заяви і документів, що підтверджують право на таку відпустку. Про те, які саме документи працівник повинен надати роботодавцеві в кожному конкретному випадку, можна дізнатися з листів Мінпраці від 14.04.2008 р. № 235/0/15-08/13 і від 04.10.2010 р. № 306/13/116-10. А щоб ви не витрачали час на їх пошуки, ми перелічимо ці документи в таблиці нижче.
 

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн