Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
11777 0
Друкувати
Обране

Оплата праці/лютий/2019/№ 3

Сьогодні вийшов черговий номер журналу Оплата праці за лютий 2019 р. № 3, до вашої уваги зміст номеру


Інформаційна сторінка

Щодо застосування для працівників, які працюють на умовах неповного робочого часу, підсумованого обліку робочого часу Лист від 20.12.2018 р. № 313/0/206-18

Щодо розрахунку «чорнобильських» відпускних Лист від 16.07.2012 р. № 3480/1/1-12

Індексуємо зарплату за лютий 2019 року На лютневу індексацію впливає індекс споживчих цін за грудень 2018 року. Він склав 100,8 %. Якими у зв’язку з цим будуть коефіцієнти та суми поточної індексації зарплати за лютий 2019 року, дізнаєтеся із статті.

Працівники бюджетної сфери: кому індексувати лютневу зарплату З 1 січня 2019 року підвищилися посадові оклади у більшості працівників бюджетної сфери. Але підвищення відбулося не для усіх категорій працівників. Якою є ситуація з індексацією зарплати в лютому 2019 року для працівників бюджетної сфери? Проаналізуємо найбільш поширені групи/категорії.

Виявилося, не привиділося: працівниця є одинокою матір’ю вже 5 років Працівниця, пропрацювавши 5 років (з 28.01.2014 р.), тільки зараз надала свідоцтво про народження дитини (дата народження дитини — 14.03.2010 р.) і заяву про надання їй додаткової відпустки як одинокій матері за увесь період роботи. Вона зазначила, що перебуває в цивільному шлюбі і батько дитини був зазначений з її слів. Чи треба їй надати таку відпустку? Які документи для цього потрібні? Чи можна замінити таку відпустку грошовою компенсацією?

Чоловік та дружина — одна…, а ПСП — дві У нас в установі працюють чоловік та дружина, які мають двох дітей віком до 18 років. Сума нарахованої зарплати, яку отримує чоловік, становить 5200 грн. Дружина обіймає 0,5 штатної одиниці, і сума її нарахованої зарплати становить 2500 грн. Чи мають право на «дитячу» ПСП такі працівники і як її застосовувати до їх зарплат?

Щодо оподаткування стипендій Чи підлягають обкладенню ПДФО суми стипендій, призначених обласною державною адміністрацією та обласною радою, які виплачуються спортсменам — переможцям спортивних змагань?

Відображаємо дві відпустки «для догляду…» у ЄСВ-звіті Якщо на вашому підприємстві, в установі або організації працюють працівники, у яких є діти, то ви, напевно, стикалися з оформленням так званих «дитячих» відпусток. Йдеться про відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею 3 та 6 років. Давайте розглянемо, як їх слід відображати в ЄСВ-звіті.

«Перехідна» відпустка 2018 – 2019 в одному рядку ЄСВ-звіту: виправляємо!У грудні 2018 року працівникові були нараховані:

  • — зарплата за 16 робочих днів — 4160 грн.;
  • — відпускні за період з 26.12.2018 р. по 13.01.2019 р. у сумі 2890 грн., у тому числі:
  • 1020 грн. — за 6 днів у грудні;
  • 1870 грн. — за 11 днів у січні.
  • У таблиці 6 Звіту за формою № Д4 за грудень 2018 року відпускні за обидва місяці (грудень, січень) помилково відобразили загальною сумою одним рядком, як відпускні за грудень. Як виправити помилку?

Підвищення посадових окладів науково-педагогічним працівникам З 1 січня 2019 року збільшено розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду, встановленого у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня календарного року, на підставі якого розраховують посадові оклади працівників 2 — 25 тарифних розрядів за Єдиною тарифною сіткою. Крім того, посадові оклади науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти збільшено на 1 %. Як правильно розрахувати розмір посадового окладу для науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти?

Коефіцієнти для коригування зарплати при виході у відпустку в лютому 2019 року (оклади за ЄТС)

Які документи необхідно подати для застосування ПСП

Нагадуємо що всі передплатнки журналу мають змогу читати електронную версію на сайті https://i.factor.ua


env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд