Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.12.17
7756 4
Друкувати
Обране

Оприлюднено зміни до постанови про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах

Деякі питання виплати стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 листопада 2017 р. № 918

Київ

Деякі питання виплати стипендій 
у державних та комунальних навчальних 
закладах, наукових установах

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1047 “Про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 4, ст. 149, № 12, ст. 341) зміни, що додаються.

2. Установити, що з 1 листопада 2017 р. стипендії у розмірах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1047, з урахуванням змін, затверджених цією постановою, призначаються та виплачуються у межах видатків на стипендіальне забезпечення, затверджених у кошторисах відповідних закладів та установ освіти на 2017 рік.

3. Міністерству соціальної політики забезпечити перерахування коштів державним вищим навчальним закладам I—IV рівня акредитації, науковим установам для виплати соціальних стипендій студентам, курсантам невійськових вищих навчальних закладів, які навчаються за денною формою за державним замовленням, у розмірах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1047, з урахуванням змін, затверджених цією постановою, у повному обсязі.

4. Центральним органам виконавчої влади, Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям вжити заходів для забезпечення загальноосвітніми, професійно-технічними, вищими навчальними закладами та науковими установами, що належать до сфери їх управління, виконання вимог цієї постанови за рахунок і в межах затверджених в установленому порядку видатків, передбачених на стипендіальне забезпечення у кошторисах таких закладів та установ.

5. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 листопада 2017 року.

Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

Інд. 73 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО 
 постановою Кабінету Міністрів України 
від 8 листопада 2017 р. № 918

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України 
від 28 грудня 2016 р. № 1047

1. Абзац другий пункту 1 після слова “професійно-технічних” доповнити словами “навчальних закладів”.

2. Розміри стипендій учнів професійно-технічних, студентів вищих навчальних закладів, наукових установ державної та комунальної форми власності, а також переможців, призерів та учасників інтелектуальних змагань, затверджені зазначеною постановою, викласти в такій редакції:

“ЗАТВЕРДЖЕНО 
 постановою Кабінету Міністрів України 
 від 28 грудня 2016 р. № 1047
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
 від 8 листопада 2017 р. № 918)

РОЗМІРИ
стипендій учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів 
вищих навчальних закладів, наукових установ державної та 
комунальної форми власності, а також переможців, 
призерів та учасників інтелектуальних змагань

1. Розмір мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії:

для учнів професійно-технічних навчальних закладів — 490 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів I—II рівня акредитації, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” або “бакалавр”, крім тих, що навчаються за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі, — 980 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів I—II рівня акредитації, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” або “бакалавр” за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі, — 1250 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів III—IV рівня акредитації, наукових установ, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “бакалавр”, “спеціаліст” або “магістр”, крім тих, що навчаються за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі, — 1300 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів III—IV рівня акредитації, наукових установ, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “бакалавр”, “спеціаліст” або “магістр” за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі, — 1660 гривень на місяць.

2. Розмір соціальної стипендії для учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів, наукових установ з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, а також учнів, студентів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків:

для учнів професійно-технічних навчальних закладів — 1180 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів, наукових установ — 2360 гривень на місяць.

3. Розмір соціальної стипендії для осіб, які мають право на призначення соціальних стипендій на підставі нормативно-правових актів, якими встановлені державні пільги і гарантії для окремих категорій (крім тих, що зазначені у пункті 2 цих розмірів):

для учнів професійно-технічних навчальних закладів — 450 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів I—II рівня акредитації, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” або “бакалавр”, — 890 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів III—IV рівня акредитації, наукових установ, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “бакалавр”, “спеціаліст” або “магістр”, — 1180 гривень на місяць.

4. Розмір академічної стипендії Президента України:

для учнів професійно-технічних навчальних закладів — 1420 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів I—II рівня акредитації, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” або “бакалавр”, — 2130 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів III—IV рівня акредитації, наукових установ, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “бакалавр”, “спеціаліст” або “магістр”, — 2720 гривень на місяць.

5. Розмір іменних та академічних стипендій, заснованих Кабінетом Міністрів України:

для учнів професійно-технічних навчальних закладів — 1180 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів I—II рівня акредитації, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” або “бакалавр”, — 1900 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів III—IV рівня акредитації, наукових установ, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “бакалавр”, “спеціаліст” або “магістр”, — 2480 гривень на місяць.

6. Розмір стипендії Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів:

учасникам — 2600 гривень на місяць;

призерам — 2950 гривень на місяць.

7. Розмір стипендії Президента України для переможців всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук — 2600 гривень на місяць.

8. Розмір стипендії Кабінету Міністрів України переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури — 2360 гривень на місяць.

9. Розмір стипендії імені Тараса Шевченка учням середніх загальноосвітніх навчальних закладів — 2720 гривень на місяць.

10. Розмір стипендії Президента України переможцям Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

для учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів — 1420 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів I—II рівня акредитації, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” або “бакалавр”, — 1770 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів III—IV рівня акредитації, наукових установ, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “бакалавр”, “спеціаліст” або “магістр”, — 2600 гривень на місяць.”.__________________

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
4
LEXXX
07.12.2017
І місяця не пройшло ;)))) Хоча ще потрібно дочекатися її опублікування.
мурка
07.12.2017
Ага і ще грошей на це б дали!!
Наталья
11.12.2017
",,,,,,,призначаються та виплачуються у межах видатків на стипендіальне забезпечення, затверджених у кошторисах відповідних закладів та установ освіти на 2017 рік." Как это понимать???
Світлана
12.12.2017
Доньці вчора (11 грудня 2017 за грудень) дали 2200- стипендія Президента України для переможців всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів (повинно бути 2600 згідно змін до постанови), за листопад також нічого не доплатили
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі