Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
1089 1
Друкувати
Обране

Період виконання повноважень у виборчій комісії на платній основі, має виключатися із розрахункового періоду для оплати лікарняних

На сьогодні для включення грошової винагороди, виплаченої на підставі цивільно-правового договору за період виконання повноважень у виборчій комісії протягом виборчого процесу, до заробітної плати, з якої обчислюється середня заробітна плата для розрахунку оплати листків непрацездатності за основним місцем роботи, законодавчо визначені підстави відсутні.


Водночас з метою захисту прав застрахованої особи вважаємо, що при обчисленні матеріального забезпечення за соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності може застосовуватися пункт 3 Порядку № 1266, при цьому період, коли особа була увільнена від виконання виробничих або службових обов’язків за основним місцем роботи на період виконання своїх повноважень у виборчій комісії на платній основі, має виключатися із розрахункового періоду як такий, що не відпрацьований з поважної причини.

Лист Мінсоцполітики від 11.06.2019 р. № 311/0/247-19 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
wes
01.07.2019
Цікава позиція Міністерства щодо відсутності законодавчо визначених підстав. А якже пункт 3 постанови КМУ від 28.07.2004 №966, яким передбачено, що заробітна плата, нарахована
за час роботи у виборчих комісіях, комісіях всеукраїнського референдуму,
включається до фактичного заробітку за основним місцем роботи при обчисленні
пенсії та середньої заробітної плати у випадках, передбачених законодавством ???
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі