Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.03.19
9545 19
Друкувати
Обране

Порошенко виступає за упорядкування зарплат у держсекторі

Президент України Петро Порошенко виступає за наведення ладу в формуванні заробітних плат, зокрема державним службовцям.


"У нас ситуація з рівнем оплати заробітної плати потребує суттєвого вдосконалення", - сказав П.Порошенко на Раді регіонального розвитку Миколаївської області у понеділок у Миколаєві.

Він наголосив, що необхідно упорядкувати питання як із надзвичайно високими, так із надзвичайно низькими зарплатами. "Я це повністю підтверджую, і ми будемо робити це негайно - це один із перших пріоритетів", - наголосив глава держави.

П.Порошенко зазначив, що з 1998 року сам не отримує зарплату на державній службі, а перераховує її на благодійність.

"На сьогоднішній рівень зарплати президента становить 28 тис. грн. У нас є велика кількість судового корпусу, слідчих ... які мають зарплату в 2-5-10, а іноді на окремих держпідприємствах і в 100 разів вищу, ніж президент. Я впевнений в тому , що ми маємо прив'язати все, і прибрати будь-які спеціалізовані закони, які роблять вибіркове підвищення (заробітної плати - ІФ)", - додав президент.

"Якщо підвищуєте, підвищуйте державним службовцям: у них робота не менш відповідальна, ніж у будь-кого іншого", - резюмував П.Порошенко.

ua.interfax.com.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(19)
LEXXX
04.03.2019
Мені цікаво, це "привіт" антикорупціонерам з суддями чи все ж реформаторам-держслужбовцям?
Аеліта
04.03.2019
Була можливість це зробити , виконати норму Закону про Державну службу, прорахувати посадові оклади, виходячи з прожиткового мінімуму станом на 01.01.2019р. А реформаторам зробити таку ж зарплату, як і всім, може б не лізла всяка дурь в голову, дивись і звичайним державним службовцям краще працювалось.
Світлана Аеліта
06.03.2019
Первоначально планировали отталкиваться не от прожиточного минимума, а от минимальной зарплаты, вот это было бы нормально, а не позорище с окладом специалиста меньше минимальной зарплаты...
тю-тю -тю
04.03.2019
Ова! у мене немає слів.............
Хахаха
04.03.2019
Як завжди - обіцянки перед виборами
Тетяна
04.03.2019
Цікаво, а про ЄТС хтось хоч і перед виборами згадає? Пів єдиної тарифної сітки менше мінімалки... ЖЕСТЬ! Кабмін на такі тарифи і без спец.законів
Олена Тетяна
05.03.2019
Так с каждым повышением минималки разница между окладом и минималкой все больше и больше увеличивается
Павло
04.03.2019
Я за те, щоб забрати із зарплати такі її корупційні складові, як премії, надбавки за складність, напруженість у роботі і тому подібне, а натомість суттєво підвищити посадові оклади.
Анн
05.03.2019
Дуже б хотілось щоб і про жінок,які вимушені отримувати мізерну допомогу при народженні,хтось згадав
https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/2127
Анна
05.03.2019
Где же эта м.....зь была все 5 лет, а перед выборами оно стало говорить о з/платах. сколько лет мы добиваемся о выслуге лет для бухгалтеров и что ? не удивлюсь если свою оно предвыборную компанию проводит за наши деньги. Мы с каждым годом становимся беднее и беднее, а этот упырь наживается.
Зрадофіл Анна
06.03.2019
Аналогічне питання і у мене, де він був 5 років? Такі думки про ЗП його відвідали нещодавно, чи прочитав в промові яку йому написали?
Злой Бух
06.03.2019
следует делать, а потом отчитаться "про змины та покращення", а не болтать попусту о намерениях, как импотенты, я бы, да кабы,..
Правда
07.03.2019
А мені цікаво: коли закінчиться вакханалія з преміями та надбавками і чому в РДА "избранные" одержували у 2018 році і премії і надбавки, а в управлінні соцзахисту, де люди працюють і ведуть прийом туберкульозних хворих, хворих на СПІД, осіб з інвалідністю за цікавими захворюваннями, взагалі зневірених людей і держуть соціальну напругу в районі під контролем не одержують ні премій, ні надбавок??????
Анна Правда
11.03.2019
Потому, что они , как вы же сами сказали - избранные, а мы только пыль у них под ногами.
Олег
07.03.2019
Обіцянка цяцянка, а дурню радість. Зарплати впорядковують уже 27 років.
Карл
11.03.2019
Брехло и ворюга твоим словам уже веры нет
Держслужбовець
11.03.2019
ПІдписуймо петицію №22/051012-еп "Вирішення питання про підвищення посадових окладів працівників державних органів"
https://petition.president.gov.ua/petition/51012Службовець
13.03.2019
Як можна казати про впорядковуваність зарплат якщо він отримує мільярди дивідендів, а потім ця ско...на каже що треба знизити всім зарплати. От мра..та(((( Просто нема слів
Ольга
18.03.2019
Вже неодноразово обіцяли збільшити питому вагу посадового окладу в зарплаті,але досі тільки обіцянки.А голова РДА виплачував надбавки по 100-150% собі та 3-4 "наближеним", які заносять йому одне місце.Решта працівників отримали по дулі і попробуй що сказати зразу загримиш.Тож краще був би нормальний оклад і вислуга, а все решта це зловживання.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Доступ до сайту за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн