Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
8410 0
Друкувати
Обране

Постанова про збільшення тарифних розрядів вступить в силу з моменту набуття чинності Урядових змін до закону про Державний бюджет

Додаткові виплати для 12,5 мільйона громадян будуть здійснені відразу після ухвалення змін до Держбюджету, - Арсеній Яценюк


У середу, 16 вересня, на засіданні Уряду Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до органів місцевого самоврядування і керівників ОДА та РДА: «На вас лежить відповідальність за те, щоби кошти, які знайшов Уряд, дійшли до кожного з 12,5 мільйона громадян, які підпадають під запроваджену Урядом програму підвищення соціальних стандартів».

Арсеній Яценюк повідомив, що на сьогоднішньому засіданні Кабінет Міністрів України ухвалює постанову про затвердження нової тарифної сітки - 25 розрядів.

Він повідомив, що по першому розряду висококваліфіковані працівники - вчителі, лікарі, працівники культури – «отримають не плюс 13% до чинного рівня заробітної платні, а майже плюс 19% до нинішньої заробітної платні».

«Що стосується пенсій інших соціальних виплат, мінімальний рівень підняття – це плюс 13%», - повідомив Глава Уряду.

«Для того, щоби на місцях не маніпулювали з цифрами і щоб забезпечити гарантовану виплату цих коштів нашим лікарям, вчителям, працівникам культури, бюджетникам, пенсіонерам, - Кабінет Міністрів сьогодні затверджує конкретні цифри по кожному тарифному розряду», - підкреслив Арсеній Яценюк.

Постанова, наголосив він, вступить в силу з моменту набуття чинності Урядових змін до закону про Державний бюджет: «Парламент проголосує закон про державний бюджет, постанова набуде чинності, й ми зразу здійснимо нарахування і додаткові виплати для 12,5 мільйона українських громадян».

Щодо виплати доплат пенсіонерам, Глава Уряду повідомив: «Ми або окремою відомістю до кінця поточного місяця зробимо цю доплату, або в наступному місяці буде виплата як пенсії за жовтень, так і доплата за вересень».

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд