1711 0

Правомірність звільнення жінки, у зв’язку із закінченням трудового договору, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною

Строк закінчення договору, укладеного з жінкою-працівником, перепадає на час її перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку? Чи можна її звільняти і, якщо так, як саме правильно документально оформити?


Стаття 184 Кодексу законів про працю України забороняє звільняти жінок, які мають дітей віком до трьох років, у тому числі і у зв’язку із закінченням строкового трудового договору.

Так, в день закінчення строкового трудового договору кадрова служба має видати наказ про те, що жінка підлягає звільненню на підставі пункту 2 статті 36 КЗпПУ, але, у зв’язку з її перебуванням у відпустці по догляду за дитиною, вона буде звільнена в день, коли дитині виповниться три роки (шість років у випадку, якщо дитина потребує домашнього догляду).

km.dsp.gov.ua



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)