Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.09.19
23645 26
Друкувати
Обране

Про оплату праці працівників централізованих бухгалтерій

Згідно зі статтею 8 Закону України "Про оплату праці" умови та розміри оплати праці працівників установ і організацій, що фінансуються з бюджету, визначаються Кабінетом Міністрів України.


Умови оплати праці працівників централізованих бухгалтерій, створених при органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, визначено постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. N 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" (зі змінами) (далі - постанова N 1298).

Посада головного бухгалтера та керівника групи обліку централізованої бухгалтерії, створеної при місцевих державних адміністраціях, міністерствах та республіканських комітетах Автономної Республіки Крим, органах місцевого самоврядування, в інших установах та організаціях, відноситься до тарифних розрядів відповідно до розділу XI додатка 2 до постанови N 1298 (6 - 12 та 6 - 10 тарифні розряди відповідно), бухгалтера (з дипломом спеціаліста), економіста - відповідно до додатка 3 до постанови N 1298 (7 - 10 тарифний розряд), прибиральника службових приміщень - відповідно до додатка 4 до постанови N 1298 (1 - 2 тарифний розряд).

Відповідно до пункту 4 постанови N 1298 керівникам місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, при яких створено централізовані бухгалтерії, надано право в межах фонду заробітної плати установлювати працівникам конкретні розміри посадових окладів відповідно до затверджених схем тарифних розрядів посад (професій) і тарифних коефіцієнтів.

Конкретний розмір тарифного розряду за Єдиною тарифною сіткою розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери (далі - ЄТС) і, відповідно, розмір посадового окладу працівника визначаються за тією посадою, яку він обіймає згідно зі штатним розписом.

На виконання пункту 6 постанови N 1298 міністерствами та іншими центральними органам виконавчої влади було розроблено і затверджено конкретні умови оплати праці та розміри посадових окладів (ставок заробітної плати) працівників підвідомчих бюджетних установ, закладів та організацій відповідно до ЄТС з урахуванням складності, відповідальності та специфіки їх роботи.

Умови оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій галузі фізичної культури та спорту врегульовано наказом Міністерства України у справах молоді та спорту від 23.09.2005 р. N 2097 "Про впорядкування умов оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій галузі фізичної культури і спорту" (зі змінами), умови оплати праці працівників закладів та установ освіти - наказом Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 р. N 557 "Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ" (зі змінами).

Статтею 8 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" передбачено, що питання організації бухгалтерського обліку на підприємстві належать до компетенції його власника (власників) або уповноваженого органу (посадової особи) відповідно до законодавства та установчих документів.

Для розрахунку нормативної чисельності працівників, зайнятих бухгалтерським обліком, застосовуються Міжгалузеві нормативи чисельності працівників бухгалтерського обліку, затверджені наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 26.09.2003 р. N 269. Для централізованих бухгалтерій, створених при відділах (управліннях) освіти, охорони здоров'я та культури, також може застосовуватися постанова Ради Міністрів Української РСР від 17.05.79 р. N 255 "Про типові штати централізованих бухгалтерій при обласних, міських та районних відділах (управліннях) народної освіти, охорони здоров'я і культури та при центральних районних і міських лікарнях".

Лист Мінсоцполітики від 21.05.2019 р. N 9602/0/2-19/52

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(26)
Людочка
10.09.2019
Я працюю в централізованій бухгалтерії вже 15 років, маю 9 розряд 3323грн. І це вже навідь не смішно...із надбавкою за ненормований роб.день маю 4985,5грн. - утримання1022,03= 3963,47грн. А я працюю на звітності по персоніфікованому обліку і кожного місяця подаю 1050 працівників, і ще нароховую зарюплату 90 чол. і набераю відомості по 490чол. Скажіть як за такий обсяг роботи можна платити такі копійки??? Чому нам не зроблять вислугу років?? Або нормальні ставки???
Галина Людочка
16.09.2019
А звідки у Вас доплата за ненормований робочий день? Вона бухгалтерам не встановлюється. За це додаткові 4 дні до відпустки додають
Вадим
10.09.2019
Колись один з гол.бухів на нараді поскаржився начальнику обласного департаменту на малу зарплату ,а той одразу відповів " Вас, що насильно призначили на посаду ? Якщо не влаштовує рівень з/п шукайте іншу роботу".
Людочка Вадим
10.09.2019
не насильно звісно. Я про те, що раніше у тех. персоналу був 1-2 розряд у нас 8-10... то різниця відчувалася.. А тепер?? І у невеликому містечку так бистро роботу не найдеш.. Питання в тому, що освіта зараз неголовне???
Петя
10.09.2019
Ну вот зачем на этом сайте выкладывают никому не нужные, бесполезные материалы!? Я думаю, что бухгалтера и экономисты централизованых бухгалтерий меня поймут. По нам не менялось ничего с 1979 года! Может есть такие бухгалтера бюджетники, которые уходят вовремя с работы и имеют полноценный отпуск!? бред!
Вадим
10.09.2019
То вам потрібна відчутна різниця між розрядами чи гідна оплата праці ??? Питання в тому чи поважаєте і цінуєте ви свою працю чи готові працювати за "копійки" . Я теж з маленького райцентру і у нас роботи і вакансій валом, навпаки робочої сили невистачає, бо молодь масово їде за кордон.
злая зая Вадим
10.09.2019
Я вибачаюсь, і що, на всіх тих вакансіях гарантують гідний рівень оплати праці? І чому ж тоді вся молодь подалася за довгим євро? І чому це різниця між розрядами в тарифній сітці (читайте між кваліфікованою та некваліфікованою працею) не повинна забезпечувати гідний рівень оплати праці за кваліфікований труд бухгалтерів?
Вадим злая зая
10.09.2019
Так, не всі гарантують, але гідна робота не впаде з неба,а її потрібно шукати, пробувати себе в інших сферах і видах діяльності. Натомість багато з наших колег воліють скаржитися на свою тяжку долю і продовжують сидіти на місці, чекаючи, що хтось прийде і справедливо оцінити їх труд.
злая зая Вадим
10.09.2019
Ото ж молодь і їде до ЄвроОпи... transparent_pxl.pngОт я може і спробувала б себе у сфері ІТ, але вивчилась на бухгалтера. І коли тобі вже майже півста років набігло трохи запізно на студентську лаву сідати, та чи й приймуть? transparent_pxl.pngДо того ж не існує універсальної освіти, яка дозволила б працювати будь де.
ААА
10.09.2019
У Вадима мабудь все гаразд і його влаштовує його зарплата і місце роботи або щойно з університету і літає високо в небі! А люди півжиття працюють на посадах бухгалтерів бюджетників за копійки і в кожного різні на те причини! А те що є люди з дипломом і мають таку саму зп як прибиральниці, то ЦЕ НЕ ПРАВИЛЬНО із цим погодиться люба адекватна людина!
Вадим ААА
10.09.2019
Шановний (-а), я перші 10 років відпрацював саме в централізованій бухгалтерії , добре знаю умови роботи, відношення колег і начальства і це все настільки мене дістало, що я просто звільнився і навіть деякий час був безробітним.Та нова робота знайшлася дуже швидко, потім змінив ще 3 місця і зараз працюю в комфортних умовах, з доволі непоганою для місцевого рівня зарплатою і підшуковую ще більш оплачувану посаду.Шановні, я також осуджую зрівняловку в бюджетні, але зрозумійте, Ви також частково винні у цьому тим, що погоджуєтеся працювати на таких умовах і не потрібно вигадувати відмазок про вік, брак вакансій, ви просто боїтеся змін, боїтеся зазнати поразки і тому волієте сидіти на місці та пасивно чекати змін. В теперешні часи бухгалтер -цінний робітник, їх реально не вистачає,крім того повно інших робіт з оплатою на рівні бюджеті і які не вимагають спец. навичок і знань. Головне мати бажання щось змінити.
Вадим Вадим
11.09.2019
Мінусують, ті хто впізнав себе в моєму пості ?transparent_pxl.png
Тетяна Вадим
11.09.2019
Вище законодавства та фінансування не пригнешь.
Вадим Тетяна
11.09.2019
Це точно, значить будемо сидіти і чекати на покращення.
12345 Вадим
11.09.2019
Да ладно, бухгалтеров у нас в стране у нас сейчас как... (сравнение придумайте сами). Особенно в городах-миллионниках! А вот вакансий, да еще с приличной зарплатой - маловато будет. И берут туда людей отнюдь не с улицы (к деньгам близко, хозяин хочет быть уверенным в своих кадрах). Вот и приходится выбирать из чего можешь. А тут еще фигура не модельная transparent_pxl.png, да и возраст - не двадцатилетка transparent_pxl.png
Вадим 12345
11.09.2019
Немає де працювати !!!!! Ворк юа - 2700 вакансій бухгалтерів, Работа юа - 2000 вакансій , джобл орг -4600. І це тільки 3 великих сайта, а ще повно оголошень в місцевій пресі ,на сайтах, стовбах. "Прілічна" зарплата сама себе не запропонує, її спочатку треба знайти і довести свою профпридатність. Здається це секретарів вибирають по фігурі, а бухгалтерів по зовсім інших параметрах.
12345 Вадим
12.09.2019
Уважаемый, среднестатистический руководитель-мужчина (сталкивалась с такими), пусть и подсознательно, но отдаст предпочтение при приеме на работу сотрудника женского пола с приятной внешностью, а не "Кате Пушкаревой". И еще, проживая, например, в Днепре искать вакансию где-то во Львове с разницей в зарплате 50-100% и при этом иметь себе гембель с переездом на новое место жительства, особенно если твоя половина ни разу не хочет вместе с тобой менять свое место работы - это сомнительное удовольствие. Жизнь, милостивый государь, это сплошные компромиссы - и с собой, и со своими близкими.
Вадим 12345
12.09.2019
Шановна,судячи з Вашого посту Ви закоренілий "фаталіст", скрізь бачите несправедливість та обман. Ну тоді навіщо жалітися на малу зарплату, зрівняловку, сприймайте це як невідворотну частину буття.
12345 Вадим
12.09.2019
Вы уже забыли с чего начиналась данная полемика - уравниловка в зарплате бюджетников, когда за неквалифицированный труд платят столько же как за квалифицированный - ЭТО ПЛОХО! И в этом виновато государство, которое издает такие законы. А поиск работы с высокой зарплатой - дело сугубо индивидуальное.
Вадим 12345
13.09.2019
Звісно , що зрівняловка це погано, але ще гірше , що ми дозволяємо встановлювати такі закони і навіть не намагаємося протестувати, а опускаємо голову і продовжуємо працювати та скиглити . Раджу почитати роман "Борислав сміється" Франка , може зрозумієте, що за свої права потрібно боротися.
12345 Вадим
16.09.2019
А разве госслужащие имеют право бастовать?
12345 Вадим
16.09.2019
Да, и еще - попрошу Вас свой менторский тон оставить для Ваших присных. Ваше кредо "гусь свинье не товарищ" однажды может к Вам и вернуться.
Вадим 12345
12.11.2019
Ну тоді я полетів від васtransparent_pxl.png
Антей Вадим
17.09.2019
Напомнило выражение: "чому ревуть воли, як ясла повні".
Ольга Антей
18.09.2019
Вообще-то, "Хіба ревуть воли, як ясла повні?".
Антей Ольга
19.09.2019
Сути не меняет.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Доступ до сайту за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн