Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.10.20
4224 0
Друкувати
Обране

Про включення винагороди, отриманої за участь у роботі виборчої комісії, до середньої заробітної плати

Нарахування середньої заробітної плати за час щорічної та інших видів відпусток проводиться з урахуванням положень Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. N 100 (зі змінами) (далі - Порядок).

Відповідно до пункту 2 Порядку обчислення середньої заробітної плати для оплати часу щорічної відпустки проводиться з виплат за останні 12 календарних місяців роботи, що передують місяцю надання відпустки.

Згідно з пунктом 3 Порядку при обчисленні середньої заробітної плати для оплати часу щорічної відпустки включаються основна заробітна плата (оклад, тарифна ставка), доплати, надбавки, премії, що не носять разового характеру, індексація, виплати за час, протягом якого за працівником зберігається середня заробітна плата, та допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю тощо.

Разом з тим пунктом 3 постанови Кабінету Міністрів України від 28.07.2004 р. N 966 "Про умови оплати праці членів виборчих комісій, комісій всеукраїнського референдуму" встановлено, що заробітна плата, нарахована за час роботи у виборчих комісіях, комісіях всеукраїнського референдуму, включається до фактичної заробітної плати за основним місцем роботи при обчисленні пенсії та середньої заробітної плати у випадках, передбачених законодавством.

Тобто заробітна плата, нарахована за час роботи у виборчих комісіях, включається при обчисленні середньої заробітної плати для оплати часу щорічної відпустки за основним місцем роботи.

Джерело:
Лист Мінсоцполітики від 21.05.2019 р. N 9601/0/2-19/52
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі