Інформація по темі "" | Публікації по тегу
26.12.14
6233 0
Друкувати
Обране

Про зарахування до страхового стажу періоду роботи на посаді медсестри анестезіологічного відділення

Чи буде зараховано до страхового стажу у подвійному розмірі при призначенні пенсії за віком період роботи на посаді медичної сестри анестезіологічного відділення міської лікарні з 29.12.1978 по теперішній час?

Відповідно до статті 24 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", який набув чинності з 01.01.2004, страховий стаж враховується в одинарному розмірі.

Періоди трудової діяльності та інші періоди, що враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до набрання чинності цим Законом, зараховуються до страхового стажу в порядку і на умовах, передбачених законодавством, що діяло раніше, крім випадків, передбачених цим Законом.

Статтею 60 Закону України “Про пенсійне  забезпечення” (далі – Закон) передбачено пільгове обчислення стажу роботи  (у подвійному розмірі) у лепрозорних і протичумних закладах, у закладах (відділеннях) по лікуванню осіб, заражених вірусом імунодефіциту людини або хворих на СНІД, в інших інфекційних закладах (відділеннях), у патологоанатомічних і реанімаційних відділеннях лікувальних закладів охорони здоров’я, а також у психіатричних закладах охорони здоров’я.

Наказом Міністерства охорони здоров’я від 08.10.1997 № 303 "Про регламентацію діяльності анестезіологічної служби України" відділення реанімації, які існували до його введення, перейменовані у відділення (групи) анестезіології та інтенсивної терапії і відділення інтенсивної терапії відповідно до переліку медичних спеціальностей, зареєстрованих ВООЗ, із збереженням функціональних повноважень відділень реанімації.

Отже, період роботи з 29.12.1978 по 31.12.2003 можливо зарахувати у пільговому  обчисленні, якщо в міській лікарні в цей період не було окремого реанімаційного відділення.

За матеріалами Пенсійного фонду 

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×