Інформація по темі "" | Публікації по тегу
18.08.16
8178 3
Друкувати
Обране

Проект постанови Уряду щодо уточнення деяких положень про оплату праці працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Внести зміну до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2016 р. № 462 „Питання оплати праці працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді”, доповнивши її пунктом 1-1 такого змісту:

Установити, що працівникам центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, посади яких до набрання чинності Законом України від 10 грудня 2015 року № 889-УІІІ „Про державну службу” було віднесено до відповідних категорій посад державних службовців, виплачується надбавка у відсотках до посадового окладу за стаж роботи в таких розмірах:

  • понад 3 роки - 10,
  • понад 5 років - 15,
  • понад 10 років - 20,
  • понад 15 років - 25,
  • понад 20 років - ЗО,
  • понад 25 років - 40 відсотків посадового окладу.

При цьому до стажу роботи для встановлення надбавки зараховуються період роботи на посаді та набутий стаж державної служби

Проект постанови

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
3
Наталія
28.02.2017
чи прийняли дану постанову?
Анастасія
30.04.2017
Як, зазвичай, Мінсоцполітика разом з Мінфіном продовжує нищити систему центрів соціальних служб. Посадили людей на голі оклади. Професіонали звільняються, а пан Рева думку гадає, чому так упали показники влаштування до сімейних форм виховання дітей-сиріт, мріє про патронат?! Рева мріє, і центри соцслужб і про вищі оклади мріють, і про надбавку за вислугу років, і про матдопомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної зарплати!
вікторія
04.05.2017
Цікаво, чи є якісь зрушення по даній постанові. Краще б уже центри ліквідували, як так знущатися з людей.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі