Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
5642 1
Друкувати
Обране

Роботодавець не застосовує ПСП без заяви працівника

ГУ ДФС у Черкаській області на власній сторінці у мережі «Facebook» надало роз’яснення щодо права на податкову соціальну пільгу (далі – ПСП).


Так, згідно з п. 169.2 ПКУ ПСП застосовується до нарахованого місячного доходу у вигляді заробітної плати виключно за одним місцем роботи. Якщо їх декілька, працівник самостійно обирає місце застосування ПСП і подає роботодавцю відповідну заяву. Пільга починає застосовуватись з дня отримання роботодавцем заяви про застосування пільги та документів, що підтверджують таке право. 

Отже, працівникові треба вчасно подати заяву про застосування ПСП (а за наявності декількох місць роботи – обрати місце застосування ПСП і подати заяву) та надати відповідні документи, що підтверджують право на пільгу. Також відповідна заява і документи подаються роботодавцеві одразу після виникнення права на підвищену пільгу (пільги). В іншому випадку роботодавець пільгу не нараховує. 

Перелік документів, які необхідно своєчасно, разом з відповідною заявою, надати роботодавцю для отримання податкової соціальної пільги, визначений Порядком подання документів для застосування податкової соціальної пільги, що затверджений постановою КМУ від 29.12.2010 р. № 1227.

www.interbuh.com.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(1)
Той
26.03.2019
Нехай черкаські фіскали краще читають свій профільний кодекс і не кидають словами. "В іншому випадку роботодавець пільгу не надає" - держслужбовці відповідно до ст. 169.2.3 мають право на звичайну ПСП без надання заяви.
В іншому випадку роботодавець пільгу не нараховує.
Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-vidnosini/robotodavets-ne-zastosovuye-psp-bez-zayavi-pratsivnika/
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд