Роман Насіров: Необхідно підвищити заробітну плату працівникам ДФС

Через зловживання і корупцію за останній рік в ДФС звільнено більше 200 керівників митниць різного рівня. Про це на 13-тій щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) заявив голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.


За його словами, останні півтора роки у ДФС проводиться активна діяльність по боротьбі з корупцією. Одним з головних чинників корупції, особливо на нижчому рівні, на думку Романа Насірова, є низький рівень заробітної плати у відомстві.

«Ми приймаємо заходи, аби підвищити реальну державну зарплатню. Зарплата для митника, який прийде до нас з університету, починається з 1750 грн в місяць. Середня зарплата в ДФС з преміями - 4 тис. грн.», - повідомив очільник відомства.

«Також ми оптимізували службу та скоротили кількість працівників з 59 тисяч до 42 тисяч. Ми не можемо більше зменшувати кількість працівників, але можемо підвищувати якість», - підкреслив Роман Насіров.

Прес-служба Державної фіскальної служби України

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (2)
Роман
21.09.2016
Та что ж вы говорите, прям 1750 грн...ни за что не поверю! Кстате, по отзывам тех кто часто сталкивается с услугами ДФСэти же ДФСовцы сами по горло в коррупции сидят и ничего. Все довольны.
Оксана
21.09.2016
Прям заплачу сейчас...
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі