Нашi сайти:

Розширено перелік осіб, які отримають винагороду за участь в АТО

Кабмін постановою від 17.07.2014 р. № 254 вніс зміни до своєї постанови від 04.06.2014 р. № 158 «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2014 рік, та виділення коштів з резервного фонду державного бюджету».


Змінами встановлено, що винагорода за безпосередню участь в АТО, здійсненні заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбиття збройного нападу на об'єкти, що охороняються військовослужбовцями, звільнення цих об'єктів у разі захоплення або спроби насильного заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою, буде виплачуватись в тому числі й резервістам та працівникам (невійськовслужбовцям) льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації Нацгвардії і Державної прикордонної служби.

Винагорода виплачується починаючи з 1 травня 2014 р. в розмірі 100 % місячного грошового забезпечення та заробітної плати, але не менш ніж 3000 грн., у розрахунку на місяць.

Нагадаємо, що така винагорода виплачується також військовослужбовцям, у тому числі строкової військової служби, особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, Державної служби спецзв'язку, водіям автотранспортних засобів Нацгвардії і Державної прикордонної служби.

Постанова № 254 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі