Інформація по темі "" | Публікації по тегу
22.07.14
1338 0
Друкувати
Обране

Розширено перелік осіб, які отримають винагороду за участь в АТО

Кабмін постановою від 17.07.2014 р. № 254 вніс зміни до своєї постанови від 04.06.2014 р. № 158 «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2014 рік, та виділення коштів з резервного фонду державного бюджету».

Змінами встановлено, що винагорода за безпосередню участь в АТО, здійсненні заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбиття збройного нападу на об'єкти, що охороняються військовослужбовцями, звільнення цих об'єктів у разі захоплення або спроби насильного заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою, буде виплачуватись в тому числі й резервістам та працівникам (невійськовслужбовцям) льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації Нацгвардії і Державної прикордонної служби.

Винагорода виплачується починаючи з 1 травня 2014 р. в розмірі 100 % місячного грошового забезпечення та заробітної плати, але не менш ніж 3000 грн., у розрахунку на місяць.

Нагадаємо, що така винагорода виплачується також військовослужбовцям, у тому числі строкової військової служби, особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, Державної служби спецзв'язку, водіям автотранспортних засобів Нацгвардії і Державної прикордонної служби.

Постанова № 254 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі