Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
2756 0
Друкувати
Обране

Середня заробітна плата повторно мобілізованим, не нижче середньої попередньої мобілізації, застосовується з серпня 2015

Міністерство соціальної політики України в листі від 15.10.2015 р. N 1354/13/84-15 повідомило наступнеПостанова Кабінету Міністрів України від 29.07.2015 р. N 542 "Про внесення зміни до пункту 4 Порядку обчислення середньої заробітної плати" набрала чинності 7 серпня 2015 року.

Враховуючи зазначене, зміна, внесена до п. 4 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. N 100, застосовується починаючи з серпня 2015 року.

Нагадаємо відповідно внесених змін доПорядку обчислення середньої заробітної плати: 

Працівникам, які були звільнені в запас з військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період та повторно призвані для проходження військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, обчислення середньої заробітної плати проводиться з урахуванням норм цього Порядку. У разі коли розрахована в установленому порядку середня заробітна плата є нижчою від середньої заробітної плати, яка зберігалась за працівником протягом періоду попередньої військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, для розрахунку компенсації застосовується середня заробітна плата, яка зберігалась за працівником протягом періоду попередньої військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період.

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд