Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
6111 0
Друкувати
Обране

МОЗ, Щодо деяких питань оплати праці керівників практики інтернатури

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ, ЛИСТ, від 26.01.2015 р. N 10.03.68/2054


Фінансово-економічний департамент Міністерства охорони здоров'я України на лист <...> щодо деяких питань оплати праці керівників практики інтернатури в межах компетенції повідомляє.

Організаційні питання та фінансово-матеріальне забезпечення інтернатури врегульовано у Положенні про спеціалізацію (інтернатуру) випускників вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти III - IV рівня акредитації медичних факультетів університетів, затвердженому наказом МОЗ від 19.09.96 р. N 291 (далі - Положення N 291).

Під час стажування в базовому закладі охорони здоров'я лікар-інтерн працює під керівництвом лікаря, призначеного його безпосереднім керівником (п. 4.2 Положення N 291).

Керівник лікарів-інтернів на базі стажування призначається наказом управління охорони здоров'я за погодженням з деканатом (відділом) інтернатури вишу з числа спеціалістів вищої або першої кваліфікаційної категорії (переважно завідувач профільного відділення) з розрахунку на одного керівника не більше ніж 7 лікарів-інтернів (пп. 3.8.1 Положення N 291).

Відповідно до п. 7.7 Положення N 291 оплата за керівництво підготовкою лікарів-інтернів здійснюється їхнім керівникам за час роботи на базах стажування згідно з Положенням про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України, що затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 08.04.93 р. N 93 (далі - Положення N 93).

Оплату праці безпосередніх керівників практики (у тому числі інтернатури) проводять згідно з чинними ставками погодинної оплати праці працівників, зайнятих в усіх галузях народного господарства, за проведення навчальних занять з розрахунку 1 година на одного студента на тиждень (п. 5.3 Положення N 93 з урахуванням наказу Міносвіти від 20.12.94 р. N 351).

Розміри погодинних ставок працівників усіх галузей економіки за проведення навчальних занять наведено у додатку 16 до наказу Міносвіти "Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ" від 26.09.2005 р. N 557 (далі - наказ N 557). Вони встановлені у відсотках до окладу (ставки) працівника I тарифного розряду, розмір якого сьогодні становить 852,00 гривень.

<...>.

 

В. о. директора Департаменту
А. Купліванчук

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд