Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
14652 2
Друкувати
Обране

Щодо нарахування зарплати працівникам централізованої бухгалтерії за рахунок коштів місцевого бюджету, при якому створено централізовану бухгалтерію

Відповідно до Закону України "Про оплату праці" умови та розміри оплати праці працівників установ і організацій, що фінансуються з бюджету, визначаються Кабінетом Міністрів України.


Умови оплати праці працівників централізованих бухгалтерій, створених при органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, визначено постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. N 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" (зі змінами) (далі - постанова N 1298).

Відповідно до пункту 4 постанови N 1298 керівникам місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, при яких створено централізовані бухгалтерії, надано право в межах фонду заробітної плати установлювати працівникам конкретні розміри посадових окладів відповідно до затверджених схем тарифних розрядів посад (професій) і тарифних коефіцієнтів.

Конкретний розмір тарифного розряду за Єдиною тарифною сіткою розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери (далі - ЄТС) і, відповідно, розмір посадового окладу працівника визначаються за тією посадою, яку він обіймає згідно зі штатним розписом.

На виконання пункту 6 постанови N 1298 міністерствами та іншими центральними органам виконавчої влади було розроблено і затверджено конкретні умови оплати праці та розміри посадових окладів (ставок заробітної плати) працівників підвідомчих бюджетних установ, закладів та організацій відповідно до ЄТС з урахуванням складності, відповідальності та специфіки їх роботи.

Також слід зазначити, що відповідно до статті 13 Бюджетного кодексу України надходження бюджетних установ від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю (підгрупи 1 першої групи), спрямовуються на покриття витрат, пов'язаних з організацією та наданням послуг, що надаються цими бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю.

Ураховуючи вищевикладене, нарахування та виплата заробітної плати працівникам централізованої бухгалтерії здійснюються виключно за рахунок коштів місцевого бюджету, при якому створено централізовану бухгалтерію, тоді як кошти від плати за послуги, що надаються бюджетними установами, спрямовуються виключно на покриття витрат, пов'язаних з організацією та наданням послуг таких бюджетних установ.

Лист Міністерства фінансів України від 13.08.2020 р. N 05130-02-2/25067

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (2)
Ігорь Новицкий
23.09.2020
Что за бред!!!?
бухцелюб
23.09.2020
суперские новости!!!!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд