Інформація по темі "" | Публікації по тегу
18.05.17
20186 11
Друкувати
Обране

Щодо оплати днів відрядження держслужбовцям

В якому порядку оплачують держслужбовцю дні перебування його у відрядженні?

Консультують фахівці Департаменту заробітної плати та умов праці Мінсоцполітики України.

 Згідно зі статтею 3 Закону України «Про державну службу» (далі-Закон) відносини, що виникають у зв’язку із вступом на державну службу, її проходженням та припиненням, регулюються цим Законом.

За статтею 5 Закону норми законодавства про працю поширюються на державних службовців у частині  відносин, не врегульованих цим Законом.

Питання службових відряджень державних службовців урегульовано ст.42 Закону, відповідно до якої за державним службовцем на весь період відрядження зберігається його посада і заробітна плата.

Ураховуючи вищевикладене, норми ст.121 КЗпПУ під час оплати праці державним службовцям днів службових відряджень не застосовуються.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
11
Людмила
18.05.2017
Ст. 121 КЗпПУ Працівники мають право на відшкодування витрат та одержання інших компенсацій у зв'язку з службовими відрядженнями. Працівникам, які направляються у відрядження, виплачуються: добові за час перебування у відрядженні, вартість проїзду до місця призначення і назад та витрати по найму жилого приміщення в порядку і розмірах, встановлюваних законодавством. За відрядженими працівниками зберігаються протягом усього часу відрядження місце роботи (посада) і середній заробіток.
Тетяна
22.05.2017
ORA, а применять нужно до командировк, или после?
Людмила
18.05.2017
То не застосовується вся стаття чи та частина статті де йдеться про середній заробіток?
Тетяна
18.05.2017
За держслужбовцем зберігається заробітна плата... Тобто не середній заробіток, а оклад, ранг, вислуга ...???
Тетяна Тетяна
18.05.2017
ст. 42 ЗУ "Про державну службу" говорить:...державному службовцю надаються інші компенсації у зв’язку з направленням у відрядження в порядку і розмірах, визначених КМУ. То постанову 100 треба застосовувати, чи ні.? бо вона в коментарі не згадується. Якщо оговорені обмеження "... норми ст. 121 КЗпПУ під час оплати праці держслужбовцям днів службових відряджень не застосовуються",, то за постанову 100 нічого не згадується, а отже розрахунок по середньому потрібно проводити?...
Юлія
18.05.2017
А добові? Виплачуються в повному обсязі?
гость
18.05.2017
зг.ЗУ №889 від 01.05.2016р. дежслуж.відрядження спл.,як за звичайний робочий день
Юрій
19.05.2017
На час щорічної відпустки теж зберігається посада і заробітна плата. Так що - теж не по середньому рахувати?
LEXXX Юрій
19.05.2017
З відпустками трішки легше: Стаття 59. Порядок і умови надання щорічних відпусток 1. Щорічні відпустки надаються державним службовцям у порядку та на умовах, визначених законодавством про працю.
Дмитро
23.05.2017
А де можна почитати офіційні роз'яснення від Мінсоцполітики з цього питання?
Людмила
30.05.2017
Я не зрозуміла : робимо по середньому чи ставим робочий день
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі