UA | RU

Щодо оплати праці державних службовців за період їх перебування у службовому відрядженні та на курсах підвищення кваліфікації

Відповідно до статті 3 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» (далі — Закон) Закон регулює відносини, що виникають у зв’язку із вступом на державну службу, її проходженням та припиненням, визначає правовий статус державного службовця.


Згідно із статтею 5 Закону дія норм законодавства про працю поширюється на державних службовців у частині відносин, не врегульованих цим Законом.

Водночас питання службових відряджень державних службовців врегульовано статтею 42 Закону, відповідно до якої за державним службовцем на весь період відрядження зберігаються його посада і заробітна плата.

Статтею 48 Закону передбачено, що на строк професійного навчання за державним службовцем зберігаються його посада та заробітна плата.

Складові заробітної плати державного службовця визначено статтею 50 Закону.

Враховуючи вищевикладене, оплата періоду відрядження, строку професійного навчання здійснюється з урахуванням статей 42 та 48 Закону, а саме, державному службовцю за час відрядження, на строк професійного навчання зберігають його заробітну плату.

Лист Мінсоцполітики від 08.11.2016 р. N 1584/13/84-16

 
Теги:


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (2)
Наталія
28.12.2016
Це значить, що з травня не потрібно було порівнювати зі середньомісячною зарплатою і ставити робочий день?
Наталія
28.12.2016
Це значить, що з травня не потрібно було порівнювати зарплату за день відрядження з середньоденною зарплатою за останні два місяці, і потрібно було нараховувати як за робочий день?

Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі