Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
4249 0
Друкувати
Обране

Щодо оплати праці тренерів-викладачів, які залучаються до суддівства змагань, що проводяться ДЮСШ

Зазначаємо, що дитячо-юнацька спортивна школа діє відповідно до Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року (далі — Положення).


Відповідно до пункту 25 Положення спортивна школа може проводити внутрішкільні і відкриті першості, матчеві зустрічі, турніри та інші змагання. Умови їх проведення визначаються керівником спортивної школи.

Питання щодо режиму роботи спортивної школи у дні проведення змагань та роботи суддівської колегії, до якої можуть входити тренери-викладачі цього закладу, вирішуються керівником.

За умовами оплати праці працівників галузі фізичної культури і спорту згідно з наказом Мінсім’ямолодьспорту від 23.09.2005 р. № 2097 «Про впорядкування умов оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій фізичної культури і спорту», зареєстрованим в Мін’юсті 20 жовтня 2005 року за № 1236/11516, режим безпосередньої навчально-тренувальної роботи, яку тренер-викладач спортивної школи проводить на тиждень, на місячну ставку заробітної плати становить 24 академічні години (4 академічні години на день при 6-денному режимі роботи при академічній годині 45 хв.) (пункт 2 додатка 6).

За своїми функціональними обов’язками тренер-викладач проводить навчально-тренувальні заняття з вихованцями згідно з встановленим режимом для певної групи. Суддівство змагань є однією із форм підвищення професійного рівня тренера-викладача.

У вільний від роботи час та у вихідні дні тренери-викладачі можуть залучатися до суддівства змагань, що організовує спортивна школа, яка як організатор заходу визначає умови оплати суддів.

Заробітна плата тренера-викладача визначається відповідно до встановленого при тарифікації обсягу тижневого навантаження і виплачується щомісяця незалежно від кількості тижнів і робочих днів у різні місяці року.

Лист Мінмолодьспорту від 13.02.2018 р. № 1134/4.5

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд