Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.04.16
7325 0
Друкувати
Обране

Щодо порядку оплати праці тренера-викладача ДЮСШ під час його перебування на змаганнях

У ситуації, коли тренер-викладач спортивної школи під час проведення навчально-тренувального процесу разом зі своїми вихованцями або без них бере участь у спортивних заходах (навчально-тренувальні збори, спортивні змагання тощо), які проводять суб'єкти фізкультурно-спортивного руху в межах відповідних бюджетних призначень або інших джерел, не заборонених законодавством, та на підставі документів, що підтверджують участь тренера-викладача у спортивному заході, оплата праці за період відрядження здійснюється відповідно до пункту 13 розділу I Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13.03.98 р. № 59 <...>. Тобто за ним зберігається місце роботи (посада) та середній заробіток за час відрядження.

При цьому у табелі обліку робочого часу проставляються робочі дні за розкладом занять та відомості про дні відрядження.

Наказом директора спортивної школи визначається відповідальний тренер-викладач, який здійснює заміну на час відрядження тренера-викладача та проводить навчально-тренувальні заняття. Крім того, однією із форм навчально-тренувальних занять є тренування за індивідуальними планами, згідно з якими спортсмени можуть займатися самостійно.

Лист Міністерства молоді та спорту України "Щодо порядку оплати праці тренера-викладача спортивної дитячо-юнацької школи під час його перебування на змаганнях чи навчально-тренувальних зборах" від 24.11.2015 р. № 9612/4.5

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі