Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
5150 5
Друкувати
Обране

Щодо виплати компенсації звільненому педпрацівнику за невикористану щорічну основну відпустку

Статтею 2 Закону України "Про відпустки" (далі - Закон) визначено, що право на відпустки мають громадяни України, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи. Право на відпустки забезпечується гарантованим наданням відпустки визначеної тривалості із збереженням на її період місця роботи (посади), заробітної плати.


Відповідно до частини першої статті 6 Закону щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору.

Частиною шостою зазначеної статті передбачено надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України.

Такий порядок визначений постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.97 р. N 346 "Про затвердження Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам" (зі змінами) (далі - Порядок).

Статтею 24 Закону визначено, що у разі звільнення працівника йому виплачується, зокрема, грошова компенсація за всі не використані ним дні щорічної відпустки.

Кількість днів щорічної відпустки, за які необхідно виплатити компенсацію працівникові, має розраховуватися виходячи з фактичної належної йому тривалості щорічної відпустки, яка визначається пропорційно відпрацьованому ним часові.

Також пунктом 6 Порядку передбачено, що у разі звільнення керівних працівників закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічних, науково-педагогічних працівників та наукових працівників їм виплачується грошова компенсація за всі не використані ними дні щорічної основної відпустки.

У разі звільнення керівних, педагогічних, наукових і науково-педагогічних працівників закладів освіти та навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, які до звільнення пропрацювали не менш як 10 місяців, грошова компенсація виплачується за не використані ними дні щорічної основної відпустки з розрахунку повної її тривалості, а особам, які до звільнення пропрацювали менш як 10 місяців, - пропорційно до відпрацьованого ними часу (з розрахунку тривалості щорічної основної відпустки за кожний відпрацьований місяць 5,6; 4,2 і 2,8 календарних дня за тривалості щорічної основної відпустки відповідно 56, 42 і 28 календарних днів).

З огляду на викладене при звільненні педагогічному працівнику має бути виплачена компенсація за всі невикористані дні щорічної основної відпустки з розрахунку тривалості щорічної основної відпустки за кожний відпрацьований місяць 5,6; 4,2 і 2,8 календарних дня за тривалості щорічної основної відпустки відповідно 56, 42 і 28 календарних днів.

Слід зазначити, що оскільки Порядком встановлено розрахунок кількості днів щорічної основної відпустки для виплати компенсації педагогічним працівникам при звільненні, застосування механізму нарахування оплати за дні відпустки, закладеного у постанові Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. N 100 "Про затвердження Порядку обчислення середньої заробітної плати", на нашу думку, є недоцільним.

Джерело:
Лист Мінекономрозвитку від 02.10.2020 р. N 3512-06/59939-07

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(5)
таня
28.10.2020
Порядок 346 веде мову про календарні дні, а до чого тут недоцільність Порядку 100, яким обчислюється СЗП? звільняється має 10 р. і 10 міс стажу що давати копенсацію з 5,6 чи факт? щось не зрозуміло до чого недоцільність
ир таня
28.10.2020
при відпрацюванні більше 10 міс. робочого року педагогу, що звільняється, має виплачуватись компенсація з розрахунку повної тривалості невикористаної відпустки, а за Порядком 100 - кількість днів невикористаної відпустки в такому випадку розраховується пропорційно
таня ир
29.10.2020
в тому й проблема сприйняття написаного що Порядок 100 такого правила не встановлює - "Одержаний результат перемножується на число календарних днів відпустки" п.7, а як визначати таке число ним не передбачено.
Галя
29.10.2020
Поясніть, будь ласка, мова йде про перший рік роботи чи ні? Що значить "до звільнення пропрацювали не менш як 10 місяців" та "до звільнення пропрацювали менш як 10 місяців"? Якщо вихователь праціює вже 5 років, відпустки відгуляла всі, період роботи, за який вона відгуляла останню відпустку, наприклад, з 01.09.2019 по 31.08.2020, звільняється 31.10.2020 року, скільки днів я їй повинна виплатити компенсації?
Татьяна
18.11.2020
Подскажите, пожалуйста, если несколько лет подряд не догуливали отпуска, при ликвидации учитывать при расчёте расчётных?
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд