Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15.05.20
14968 4
Друкувати
Обране

Щодо встановлення надбавки за розроблення нормативно-правових актів в ОМС

Постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. N 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів" (далі - постанова N 268) визначено умови оплати праці працівників органів місцевого самоврядування.

Абзацом другим підпункту "в" підпункту 1 пункту 2 постанови N 268 передбачено у межах затвердженого фонду оплати праці установлювати надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи, а саме: керівникам структурних підрозділів, їх заступникам, спеціалістам - у розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг державного службовця, посадової особи місцевого самоврядування (дипломатичний ранг, кваліфікаційний клас, спеціальне звання) та надбавки (винагороди) за вислугу років; керівним працівникам і спеціалістам департаментів, управлінь, відділів, інших структурних підрозділів, які безпосередньо займаються розробленням проектів нормативно-правових актів, проводять експертизу проектів таких актів (якщо положеннями про підрозділи передбачено виконання такої роботи); керівним працівникам і спеціалістам структурних підрозділів органів Державної фіскальної служби, які забезпечують адміністрування податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, протидію контрабанді та порушенню митних правил, особам начальницького складу податкової міліції, які здійснюють оперативно-розшукову діяльність та досудове розслідування кримінальних правопорушень; керівним працівникам і слідчим органів Національної поліції, посади яких віднесені до відповідних категорій посад державних службовців і які здійснюють досудове розслідування кримінальних правопорушень, - у розмірі до 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг державного службовця (дипломатичний ранг, кваліфікаційний клас, спеціальне звання) та надбавки (винагороди) за вислугу років.

Отже, вважаємо, що відповідно до пункту 2 постанови N 268 керівникам, зокрема, органів місцевого самоврядування надано право встановлювати надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі до 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг державного службовця та надбавки за вислугу років керівним працівникам і спеціалістам, які безпосередньо займаються розробленням проектів нормативно-правових актів, проводять експертизу проектів таких актів, що передбачено положеннями про відповідні структурні підрозділи, в межах затвердженого фонду оплати праці.

Лист Мінекономіки від 12.03.2020 р. N 3511-06/17417-09

Шановні користувачі! Тепер ви можете дізнаватися всі останні новини порталу Бухгалтер.com.ua першими в TELEGRAM і VIBER спільнотах! Більш детально за посиланням.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
4
Юлія
18.05.2020
Що цим листом хотіло сказати Міністерство? Постанова від 2006 року, а роз'яснення-від 2020 року...Дякуємо.
Олена
19.05.2020
Не зрозуміла. Це дві різні надбавки? можна встановити надбавку 100% за високі досягнення у праці і ще одну надбавку тій же особі 100% за виконання особливо важливої роботи?
Галина
19.05.2020
Нет, это не разные надбавки и устанавливается она в размере до 100% госслужащим и должностным лицам, которые непосредственно занимаются разработкой нормативно-правовых актов и проводят их экспертизу
Юлія
20.05.2020
поясніть, будь-ласка, за розробку яких саме нормативно-правових актів має займатися працівник. мене цікавить рішення сесії та виконкому вважаються нормативно-правовими актами?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі