Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
1019 0
Друкувати
Обране

Щодо здійснення оплати праці членів приймальної комісії коледжу

Відповідно до статті 60 Закону України "Про фахову передвищу освіту" навчальне навантаження на одну ставку викладацького складу закладу фахової передвищої освіти становить 720 годин на навчальний рік.


Відповідно до пункту 91 наказу Міністерства освіти і науки України від 15.04.93 р. N 102, <...> керівні працівники закладів освіти (у даному випадку це директор коледжу та його заступник) можуть вести викладацьку роботу в цьому закладі, але не більше 360 годин на рік. Оплата за проведення цих викладацьких годин здійснюється на загальних для викладачів підставах - тобто за тарифікацією. За години викладацької роботи чи занять з гуртками, виконані, як виняток, у зв'язку з виробничою необхідністю понад норму, зазначену в цьому пункті, провадиться погодинна оплата за фактичну кількість годин, але не більше 240 годин на рік.

Інші працівники закладів освіти можуть вести викладацьку роботу в цьому ж закладі освіти, але в середньому не більше 480 годин на рік, якщо вони по основній роботі отримують повний посадовий оклад (ставку).

При плануванні річного навантаження керівних працівників закладу освіти та викладачів коледжу необхідно враховувати всі види навантаження. Виконання обов'язків голови та членів приймальної комісії коледжу повинно входити у зазначену кількість годин.

Лист Міносвіти від 06.08.2020 р. N 3/2398-20

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд