Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.11.16
11049 11
Друкувати
Обране

Щомісячна премія, що виплачується один раз на рік через брак коштів, не вважається разовою

В установі затверджено Положення про преміювання. Цим Положенням передбачено нарахування та виплату щомісячної премії. Але кошти на виплату такої премії за рахунок економії фонду оплати праці з’явилися в установі тільки в серпні 2016 року. До серпня щомісячна премія не нараховувалася і не виплачувалася. У серпні працівникам установи премію було нараховано і виплачено згідно з Положенням про преміювання. Працівник установи йде у відпустку у вересні. Чи включається така премія до розрахунку середньої зарплати для визначення відпускних?


Вердикт Мінсоцполітики однозначний: щомісячна премія, виплачена працівникам згідно з Положенням про преміювання за результатами роботи за місяць, включається до розрахунку середньої зарплати відповідно до Порядку № 100. Виплата такої премії тільки в одному місяці року у зв’язку з відсутністю фінансових можливостей не дає підстав вважати її одноразовою.

Лист Мінсоцполітики від 04.10.2016 р. № 1374/13/8416

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(11)
бухгалтер22
09.11.2016
що означає "не дає підстав вважати її одноразовою"
Олександр
09.11.2016
У випадку якщо положенням про преміювання передбачено виплату премії щомісячно за наявності фінансових можливостей, проте в установі у зв’язку із складнощами місячна премія була виплачена лише в одному місяці, то зазначена премія буде враховуватись, оскільки вона не належить до одноразових.
оксана
09.11.2016
Премия....... Везет некоторым. Хоть одноразовую получили......
Карл
09.11.2016
2 роки назад було навпаки , трактують закони кожен як хоче
Ірина
09.11.2016
У нас рекомендують, якщо немає паспорта і кода, вказувати свідоцтво про народження
Коля
09.11.2016
Головбухи УПРАВЛІНЬ ОСВІТИ м. Києва щомісяця офіційно отримують премії, що у декілька разів перевищують їх посадовий оклад. Премії цих головбухів формуються із невиплаченої частини надбавок і доплат : подивіться у штатні розписи і ви побачите, що головбух для спеціалістів зазначає 50-відсоткову надбавку, а реально виплачує їм лише по 20-30 відсотків ; решту головбух розподіляє на власний розсуд у вигляді премій , в основному, собі та заступникам.
Игорь Коля
10.11.2016
Повідомлення не за адресою. Краще звернутись до міносвіти.
Коля Игорь
10.11.2016
А може краще до Держпраці?
Яяяяяяя Коля
11.11.2016
НУ опять.... Казалось бы: столько интересного происходит... И е-декларации, и минималку собрались народу 3200 утвердить... А Коле все бухгалтера управлений образования житья не дают....
Світлана
10.11.2016
А як врахувати таку премію при обчисленні середньої заробітної плати за два місяці?
мсс Світлана
10.11.2016
нічого особливого, якщо місяць відпрацьовано повністю і премія по відомості припадає на місяць розрахункового періоду враховуємо
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн