Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.09.20
27352 27
Друкувати
Обране

Шмигаль назвав бажаний розмір зарплат і пенсій українців

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що в Україні має бути середня зарплата 15 тис. грн і середня пенсія 5 тис. грн, щоб вистачало на життя. Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це він сказав в ефірі телеканалу "Україна 24"."П'ятнадцять тисяч гривень середня зарплата, і було б добре, якби щонайменше відсотків 30 від зарплати була середня пенсія. Якщо говорити конкретно, то середня зарплата 15 тис. грн, середня пенсія - 5 тис. грн. Це той рівень, до якого ми маємо прямувати. Не сприймайте це як обіцянку, сприймайте це як ті параметри, яких ми прагнемо", - сказав Шмигаль, відповідаючи на запитання, якою має бути середня зарплата і середня пенсія в Україні, щоб вистачало на життя.

Прем'єр зазначив, що наразі середня зарплата в Україні - 11 тис. грн, а середня пенсія 3 тис. грн. Він вважає, що "напевно, це мало".

Глава уряду наголосив, що хотів би, аби українці отримували більш гідні зарплати і пенсії.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(27)
Катерина
09.09.2020
Які тільки брехуни. Як тільки перестануть красти так і зарплата і пенсія буде у людей нормальна.
Тетяна
09.09.2020
Дядечку прем"єр-міністр! Коли ви вже візьмете до відома реальну статистику рівня заробітної плати в країні? Коли ви перестанете носиться із своєю середньою зарплатою? Дехто із бюджетників отримує мільйон (хтось трохи більше, хтось трохи менше), а переважна більшість ОТРИМУЄ МІНІМАЛКУ ГРЯЗНИМИ. В підсумку ви маєте непогану картинку. А ми маємо дулю в кишені.
Людмила
09.09.2020
Середня зарплата по факту розшифровуємо :Середня зарплата простих українців 6000-8000 грн на місяць ( це ще добре)Середня зарплата чиновників 20000-100000 грн на місяцьА середня пенсія простих українців 2400-5000 грн на місяцьСередня пенсія чиновників 10000-25000 грн на місяцьВисновок сам собою : "Прем`єр зазначив ......."
Олена
09.09.2020
Хватить платити собі зарплату від 50000 до 200000грн.,ви забираєта гроші народу,в свої кишені, набридли ви нам і ваші брехні ,вам не стидно , люди не дураки все знають і бачуть і вас не поважають,бо ні за що. А як боляче дивитися на людей пенсійного віку ,яким платять мізерну пенсію ,за те що вини пропрацювали по 40 років на державу,а тепер жебракують у своїй країні ,подумайте своєю головою їм на аптеки ,щоб купити ліки скільки потрібно кошті? Ну да ви нічого не бачите і не чуєте ,тільки свій карман.
Вікторія
09.09.2020
Ви безсовісні ,брехливі,не вважайте,а платіть,або самі живіть на 5000 грн
Виктория
09.09.2020
Про какие 11 тысяч зар.платы идет речь? У нас средняя примерно 6-8 тысяч. Было бы прекрасно иметь не 8, а 15 тысяч. Только при этом чтобы цены не росли!!! Хотя ОЧЕНЬ сомневаюсь что бухгалтеру в бюджете дадут такую зарплату. Если такое и случится, то цены и штрафы СРАЗУ выростут. Лучше бы чиновники свою зарплату пересмотрели, а статистика, когда считает среднюю зп, то их не всчитывала. Тогда и увидели бы среднюю по Украине, а не "филькину грамоту"
Енгрібьорд
09.09.2020
Треба на законодавчому рівні заборонити політикам в своїх промовах використовувати термін "середня зарплата". А то вже навіть і не смішно.
оксана
09.09.2020
Соціальна пільга збільшилася?
Енгрібьорд оксана
09.09.2020
яка така пільга? на ПДФО? Вона станом на початок року рахується. так що, ні.
йцукен
09.09.2020
"Как же далеки они от народа". (с)
valentina
09.09.2020
"Шановний" прем"єр-міністр! Опустіться на землю! Ви не знаєте реальної зарплати ! Зробіть достойну зарплату бюджетникам, зокрема бухгалтерам!
rjkz valentina
09.09.2020
Так тоді ж ціни і тарифи також збільшать у рази. Так що ви нічого не виграєте, скоріше всього, навпаки.
Наталья
09.09.2020
Прошу учесть и не нервничать, Ваши коментарии и пожелания премьер-министр здесь не читает, более того он даже не знает об этом сайте и тем более о Вас.
EVGENIY Наталья
10.09.2020
Звідки ви знаєте що він не читає тут коментарі??
ххх EVGENIY
11.09.2020
А що невже продивляється?Коли ж тоді працювати?
rjkz Наталья
09.09.2020
Якщо пропозиція конкретна, йому її можуть передати.
Ольга
09.09.2020
"Напевно це мало" дуже професійно сказано як для прем'ераtransparent_pxl.png
rjkz
09.09.2020
Є спостереження, що при досить помірних посадових окладах керівні працівники держустанов регулярно, щомісяця отримують премії, що у декілька разів (!) перевищують їх посадовий оклад. --------------------------Тому є пропозиція для прем"єр-міністра, щоб при розрахунку пенсій таким керівним працівникам їхні регулярні премії не бралися до уваги. Крім того, треба переглянути вже призначені пенсії бувшим держкерівникам , і перерахувати їх без регулярних премій. Це дасть суттєву економію держбюджету і зменшить соціальну напругу у державі.
Тетяна rjkz
10.09.2020
Коля, що ви маєте проти головбухів? Вони у вас свого часу цукерку відібрали? Чи згвалтували? От скільки пам"ятаю, ви на них наїзжаєте катком дорожним
rjkz rjkz
09.09.2020
Уточнення-----------------Керівні працівники держустанов - це, наприклад, головбухи Управлінь освіти м.Києва. Про них точно відомо, що вони щомісяця отримували премії, що у декілька разів перевищували їх посадовий оклад. Скоріше всього, подібних керівних посад у державі досить багато, і кожне з них на цій посаді проїдає бюджет за п"ятьох....
Віра
10.09.2020
Все вони знають, що про них думають і говорять. Їм про все це байдуже. Як кажуть : собаки гавкають ,а караван іде. Ось так і у нашій країні.
Ірина
10.09.2020
Тошнить слухати про підняття зп і пенсій,нашо їх піднімати,якщо зразу ціни скачуть більше ніж рівень підняття зарплат,краще б тарифи зменшували,та де там-Коболеву і К надо ж 2млн.грн зарплати в місяць,як же зменшувати тарифи?
Ірина
10.09.2020
Які ви слуги народу ??????? Ви слуги свого карману , обіцяли тільки ,а поприбігали похватали посади і грибете гроші народу у свої кармани .Ваша висока зарплата це гроші народу, а ми виживаємо,не маємо права на медичне остеження і відпочинок, які ви собі можете дозволити ,позор вам!!!!!
Лада))
10.09.2020
А Шмигаль не хоче запитати в українців, яких зарплат їм бажають прості люди???
Олена
10.09.2020
А саме цікаве, що за керівні посади" вбиваються", бо працюють підлеглі, а зарплату високу отримує керівництво , тиняючись днями без діла .
Вадим
10.09.2020
Єдине, що гарно виходить у нашого керівництва - обіцянки та маніпуляції із статистикою. В СССР улюбленим статистичним прийомом було порівняння з 1913 роком, ріст економіки у порівнянні був просто космічним.
Оля
14.09.2020
Зато у прокуроров оклад - 15 минимумов для "працездатных", а будет 25. И это только ОКЛАД! Вот вам и средняя
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн