Скасовано обмеження зарплати в 7 мінімальних зарплат для бюджетників та держслужбовців!

З 1 квітня 2015 року скасовується обмеження на розмір зарплат держслужбовців і бюджетників у 7 мінімальних заробітних плат.


Так, законодавці скасували п. 10 р. III «Прикінцевих положень» Закону України від 28.12.2014 р. № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», яким встановлювалось таке обмеження.

Відтак, з 1 квітня 2015 р. максимальний місячний розмір зарплати (грошового забезпечення) народних депутатів України, членів КМУ, прокурорів, працівників державних органів (окрім Національного антикорупційного бюро та Національного агентства з питань запобігання корупції) та інших бюджетних установ, працівників НБУ, суддівської винагороди не буде обмежуватись 7 розмірами мінімальної зарплати (або  10 розмірами — при скороченні чисельності працівників).

Такі зміни затверджені Законом України від 02.03.2015 р. № 213-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», який набирає чинності із 01.04.2015 р.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (3)
Володимир
16.03.2015
УРАААААА! Ми підвищимо собі зарплату за рахунок обрізаної пенсіонерам пенсії 15% (депутати, урядовці...) СХАМЕНІТЬСЯ. БУДЬТЕ ЛЮДИ, БО ЛИХО ВАМ БУДЕ...
Петро
01.04.2015
Схаменіться писаки!!! Не нервуйте людей заголовками! Не змішуйте кілька відсотків високопосадовців з рештою держслужбовців! Це обмеження впливало на зарплату губернаторів із заступниками та ще вищого рівня держслужбовців, а серед бюджетників - хіба що керівників великих вузів, і то не впевнений. Решті, і три мінімалки рідко кому перепадали.
Синица
14.04.2015
Это нашим слугам на бутербротик с икричкой заморской....А мы пенсионеры - небыли богатыми не фиг и начинать...А так хочется их матом послать....но ведь не пойдут - приросли с.....
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі