Інформація по темі "" | Публікації по тегу
31.08.16
11364 38
Друкувати
Обране

У 2017 році вчителям підвищать зарплати – Гройсман

У бюджеті на наступний рік будуть закладені відповідні статті витрат

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє про намір передбачити в державному бюджеті на 2017 рік збільшення заробітних плат вчителям.

"Фінансування освіти ми будемо закладати як один з пріоритетів, але необхідно пам'ятати і про зарплату вчителя. Ми будемо закладати в бюджеті 2017 року підвищення зарплат українським вчителям", – сказав прем'єр на засіданні Кабінету міністрів у середу в Києві.

Він зазначив, що гарна освіта є запорукою для успішного майбутнього дітей.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
38
бухг
31.08.2016
Уже держслужбовцям підняли..............на бумажках, а грошей не дали
LUNA бухг
31.08.2016
Дай Боже, щоб "покращення" сталося не таке, як у держслужбовців!!
LUNA LUNA
31.08.2016
Або улюблене "....в межах фонду"
123
31.08.2016
Вчителі, готуйте мішки!!!
главбух
31.08.2016
Вчителям завжди додають кошти, це не держслужбаю, ті як піднімуть лемент, що спокійніше додати.
LUNA главбух
31.08.2016
......то підемо тихенько за свій рахунок в грудні
главбух LUNA
31.08.2016
а декому і в жовтні, і в листопаді, і в грудні треба йти, що нереально. Отже, прийдеться працювати безкоштовно....
LUNA главбух
31.08.2016
Працюємо, але поглядуємо навкруги- шукати іншої долі!
LUNA LUNA
31.08.2016
Або доносимо останні лахи, стопчим останнє взуття, тоді поневолі підемо.......
gen
31.08.2016
Просто якби держслужбовці підняли крик то була б інша справа, держслужбовці не отримуали ще зарплати за липень, але вчителі то їм потрібно, вони бідні, у нас таки вірна фраза "хто не робе той і їсть", мало того шо нічого не вчать, тільки діти на додаткові уроки то ходять і платять, і ніхто не питає чого ви дітей навчили, а нашо вчити, держава підніме зарплату, а люди додатково будуть платити!
Марія gen
01.09.2016
така справа дежслужбовцям сидіти та мовчати, а над цими людьми не має захисту, тому як зарплату не сплачують, без збереження йдіть кажуть, але медпрацівникам та педагогам підвищать заплатню, щоб вони на мітінги не ходили, а тільки вони хабарі беруть, що в лікарні, що в шкільних закладах починаючи з початку року, по 2 своїх зарплат. не має справведливості ні в чому. Держслужбовців, особливо (простих працівників), не цінується їхня праця, а в них теж є діти, яких годувати, навчати, одягати потрібно, но з держслужбовців взяли зі всіх розписку про закон, в якому зазначено на майдани не ходити, та владу не хаяти..Отже, називається стісніть зуби та мовчіть, отака справедливість. Або змінюйте своє місце роботи. Але є такі які півжиття працюють на цих посадах віддано службі, але це не відображається на заплатні цих людей. для чого зробили закони про корупцію все одне захисту не має . як брали вчителі та медіки хабарі, так і беруть, ще хочеш бути здоровим платіше більше.
серый gen
31.08.2016
как госслужащий у нас нет права на забастовку, это раз, а два первого сентября многие узнаете как без напряга учителя компенсируют мизерные зарплаты переработки и т д. бабки на школу , да и внеклассные занятия , это не мы с нашей коррупцией, там все на научную основу поставленно
Наталія gen
31.08.2016
Жаль, що у вас були погані вчителі. Нічому доброму не навчили, а головне не навчили користуватися своїм розумом. За знання треба платити; якщо думаете, що вчити це легко, то научіть свою дитину всьому самі, спробуйте. А держслужба може звільнитися - іншого шляху для протесту у них немає. (Якщо тільки у підалах немає золотих злитків )
Світлана
31.08.2016
А я б ні за які гроші не пішла б вчителем (працюю в школі бухгалтером)!!! Надивилася на їхню роботу, так мені після таких діточок легше з директором - самодуром працювати. Думаю, що підвищення доречне. Ще б і на фінансування школи виділяли б достатньо коштів, а то й папір нізащо купити і мийні засоби, бо по кошторису не передбачено, а потім директорів звільняють бо, бачте, тягнуть з батьків.
главбух Світлана
31.08.2016
Я теж з освіти. Але у вчителів і так з/плата 4-5 тис. грн. годин нагребуть, а якості освіти дійсно немає. На канікулах нікого немає ні восени, ні взимку, ні навесні, ні влітку (крім оздоровлення 14 днів та перед початком н.року кілька днів). Ви про таку "відпустку " мріяли?.
Світлана главбух
01.09.2016
Значить мені пощастило зі школою, бо тут навчаються мої діти і я бачу якість навчання. Може моя школа й виняток, але дітки всюди ще ті чортенята, так що вчителям, я так думаю, в першу чергу треба зарплату відповідно, а те як вони відносяться до своїх обов'язків, це вже людський фактор. Он бухгалтери бюджетники теж працюють майже на одному ентузіазмі й телепнів вистачає, але ж є і відповідальні. так що я не думаю, що всіх вчителів треба гребти під одну гребінку.
Олена
31.08.2016
Медики зараз не в кращій ситуації. Сміються над людьми. Часто згадую з камеді "Депутаты обсуждают прожиточный минимум. И один говорит:- как могут пенсионеры жить на такие деньги, точно мутят что-то............................
Карл
31.08.2016
За я кий Х Е Р підвищать зарплату , знову кредитов наберете ?
Вадим Карл
31.08.2016
Закриють або обєднають всі сільські та частину міських шкіл, скоротять або виженуть на пенсію "зайвих" вчителів, а тим хто залишеться піднімуть на 10-20 відстотків оклади і навантаження заодно.І все це назвуть реформою освіти.
Оксана
31.08.2016
Вот во что мы превратились! Грыземся хотя все знаем' что ВСЕ достойны приличной зарплаты. Мы все нищие одинаково. Давайте не ругаться. Уже и так убиваем друг друга. Что дальше...
Татьяна
01.09.2016
Если утвердят реформу по стипендии-у преподавателей и так доход увеличится!!! (пятёрки подорожают), куда им ещё зарплату повышать? Вот за учителей в школах согласна, им за их нервы надо доплачивать!
Елена
01.09.2016
Просто обидно! У преподов надбавки , выслуги , оздоровительные! Остальные отброшены в этом вопросе, и они самые нищие!? О других категориях работник образования ( уборщицы, слесаря, бухгалтера...! ) государство не думает1 А что остальные не с детьми работают? Не после них туалеты моют? Не им стипендию начисояют ? Просто позор
тоже пожаліюся Елена
02.09.2016
ще й повісили на бухгалтерів непрофільне оприлюднення данних та для багатьох бюджетників, які раніше в очі не бачили закупівлі, проводити процедури торгів - без курсів, без надбавок, зате з адміністративними санкціями))
Вероніка
01.09.2016
Згідна з Елена) Ми бухгалтери, діловоди, прибиральниці, і т.д., хто працює в школах садочках, інтернатах... Ми теж працюємо для того, щоб діти були в теплі, з водою, харчуванням, чистими освітленими приміщеннями. Для цього вивчаємо купу нових законів, положень, інструкцій, комп'ютерних програм. А один тендер чого коштує бухгалтеру, недоспаних ночей і часу і нервів. А у нас теж сім'ї, діти, роблеми. Невже і ми не заслуговуємо на гідну зарплату? А педагоги завжди незадоволені, їм скільки не дай вони бідні (за межею бідності). Ами тоді вже де?
Татьяна
01.09.2016
За что???? Качество образования (в школе) нулевое!!! Если не платить за репетитерство ребенку ставят низкие оценки!!! Если учитетям поднимут зарплаты богаче они не станут и к детям отношение не поменяют, а по-прежнему будут заглядывать в кошелек родителям. Выше Наталія написала "Жаль, що у вас були погані вчителі. Нічому доброму не навчили..." Наши Учителя были УЧИТЕЛЯМИ, а не поборниками!!!!!!!!
Наталія Татьяна
03.09.2016
А хто їх зробив такими? Чи часом не з вашої мовчазної згоди????
Татьяна Наталія
05.09.2016
Ввиду того, что нам известна ваша точка зрения - виновных искать не будем.
главбух Татьяна
02.09.2016
Це точно, зараз таких вчителів немає.
Наталія
01.09.2016
Отже, поки ви будете заглядати один одному у карман, і цінити тільки свою працю, доти у нас будуть заробітні плати смішні. Для того, щоб вчитися, треба прикласти зусилля, зусилля розумові. А це важче, ніж підняти відро з водою. Тому треба вимагати собі більшу оплату, а не гудити учителя, медика чи того ж держслужбовця. І навпаки. Читайте Т.Г.Шевченка і змінюйте свій менталітет. Може тоді і у нас все піде на лад .
Наталя Наталці Наталія
02.09.2016
Не знаю, з якої реальності ви пишите, лиш вищестоящі кажуть йти за власний рахунок та трошки подробити свою ставку, про добавку до зп навіть слухати не будуть.
Вероніка
02.09.2016
Як би ви знали як заглядають в чужий карман педагоги)))))))), які нібито багато вчилися і перевчилися. А відро тягати жінці з вищою освітою, яка не має зв'язків і грошей, щоб працювати вчителем (бо кругом корупція), це не Шевченка читати.
Наталія Вероніка
03.09.2016
Атож, Шевченка читати важко, бо треба думати над тим, що читаєщ. А відро взяв і пішов - і ніякої відповідальності. Ні, шановні, ви так і не хочете зрозуміти, поки ви будете клювати один одного, наші можновладці творять, що хочуть. І з вами, простими і не дуже бухгалтерами (я також бухгалтер, і знаю, що пишу), із прибиральницями, і з учителями, медиками і іншими пересічними громадянами. Бо ви не разом. І це їм на руку, А ви -МОЯ ХАТА СКРАЮ.
Коля
03.09.2016
Так багато коментарів під цією статтею , але читаючи їх складається враження, що їх начебто одна людина написала: настільки вони куці , поверхневі та одноманітні. Це наче як за деревами лісу не бачити.
Надя
14.09.2016
А працівникам в дошкільній установі? Вихователям???
Наташа Надя
26.12.2016
У нас в Красилові зараз щось незрозуміле. Міськ. рада підніматиме зарплату вчителям, а дошкільників відкинули на тривалий строк. Може, профсоюзи щось придумають.
Тая
23.01.2017
Знову уряд поділив педагогів -вчителі і всіх решта. Колись при Тимошенко був такий поділ,ми три роки чекали на обіцяне і знову тепер така ситуація. Просто ми самі такі ,що терпимо і чекаємо на чиюсь совість.Нікому не вірити,а діяти .На страйк до Києва!!!!!!!!!!!!!!!
валентина
30.01.2017
працюю у днз маю 32 роки стажу а зарплату за січень нарахували на 150 грв меншу як у няні
Ирина
28.12.2017
Из сада уходят воспитатели!!!! За что вы их так обидели в зарплате? В группах по 2-3 (инклюзива - де........а) , в лучшем случае. Кто за такие деньги будет кипеть в этом аду? А зарплата у воспитателя со стажами и категориями едва дотянет до начинающего учителя. Зачем профсоюз? На кого работает?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі