Інформація по темі "" | Публікації по тегу
31.08.16
11174 38
Друкувати
Обране

У 2017 році вчителям підвищать зарплати – Гройсман

У бюджеті на наступний рік будуть закладені відповідні статті витрат


Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє про намір передбачити в державному бюджеті на 2017 рік збільшення заробітних плат вчителям.

"Фінансування освіти ми будемо закладати як один з пріоритетів, але необхідно пам'ятати і про зарплату вчителя. Ми будемо закладати в бюджеті 2017 року підвищення зарплат українським вчителям", – сказав прем'єр на засіданні Кабінету міністрів у середу в Києві.

Він зазначив, що гарна освіта є запорукою для успішного майбутнього дітей.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
01.12.21 Протягом року дитині виповнилось 18 років: Чи має право платник податку, який утримує двох чи більше дітей, на застосування ПСП? Головне управління ДПС у Київській області інформує, що платник податку на доходи фізичних осіб має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), на суму податкової соціальної пільги, якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень ( у 2021 р. – 3180,0грн.).
01.12.21 Зарплати освітян ЗЗСО збільшаться ще на 8,4% З 1 грудня 2021 року відбудеться підвищення заробітної плати освітян у школах на 8,4%. Це передбачено Державним бюджетом на 2021 рік.
26.11.21 Щодо виплати доплати вчителям за роботу в інклюзивних класах Доплата за роботу в інклюзивному класі у закладах загальної середньої освіти встановлюється педагогічним працівникам відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 р. N 1096 "Про встановлення розміру доплати за окремі види педагогічної діяльності" (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 14.02.2018 р. N 72).
коментарі
(38)
бухг
31.08.2016
Уже держслужбовцям підняли..............на бумажках, а грошей не дали
LUNA бухг
31.08.2016
Дай Боже, щоб "покращення" сталося не таке, як у держслужбовців!!
LUNA LUNA
31.08.2016
Або улюблене "....в межах фонду"
123
31.08.2016
Вчителі, готуйте мішки!!!
главбух
31.08.2016
Вчителям завжди додають кошти, це не держслужбаю, ті як піднімуть лемент, що спокійніше додати.
LUNA главбух
31.08.2016
......то підемо тихенько за свій рахунок в грудні
главбух LUNA
31.08.2016
а декому і в жовтні, і в листопаді, і в грудні треба йти, що нереально. Отже, прийдеться працювати безкоштовно....
LUNA главбух
31.08.2016
Працюємо, але поглядуємо навкруги- шукати іншої долі!
LUNA LUNA
31.08.2016
Або доносимо останні лахи, стопчим останнє взуття, тоді поневолі підемо.......
gen
31.08.2016
Просто якби держслужбовці підняли крик то була б інша справа, держслужбовці не отримуали ще зарплати за липень, але вчителі то їм потрібно, вони бідні, у нас таки вірна фраза "хто не робе той і їсть", мало того шо нічого не вчать, тільки діти на додаткові уроки то ходять і платять, і ніхто не питає чого ви дітей навчили, а нашо вчити, держава підніме зарплату, а люди додатково будуть платити!
Марія gen
01.09.2016
така справа дежслужбовцям сидіти та мовчати, а над цими людьми не має захисту, тому як зарплату не сплачують, без збереження йдіть кажуть, але медпрацівникам та педагогам підвищать заплатню, щоб вони на мітінги не ходили, а тільки вони хабарі беруть, що в лікарні, що в шкільних закладах починаючи з початку року, по 2 своїх зарплат. не має справведливості ні в чому. Держслужбовців, особливо (простих працівників), не цінується їхня праця, а в них теж є діти, яких годувати, навчати, одягати потрібно, но з держслужбовців взяли зі всіх розписку про закон, в якому зазначено на майдани не ходити, та владу не хаяти..Отже, називається стісніть зуби та мовчіть, отака справедливість. Або змінюйте своє місце роботи. Але є такі які півжиття працюють на цих посадах віддано службі, але це не відображається на заплатні цих людей. для чого зробили закони про корупцію все одне захисту не має . як брали вчителі та медіки хабарі, так і беруть, ще хочеш бути здоровим платіше більше.
серый gen
31.08.2016
как госслужащий у нас нет права на забастовку, это раз, а два первого сентября многие узнаете как без напряга учителя компенсируют мизерные зарплаты переработки и т д. бабки на школу , да и внеклассные занятия , это не мы с нашей коррупцией, там все на научную основу поставленно
Наталія gen
31.08.2016
Жаль, що у вас були погані вчителі. Нічому доброму не навчили, а головне не навчили користуватися своїм розумом. За знання треба платити; якщо думаете, що вчити це легко, то научіть свою дитину всьому самі, спробуйте. А держслужба може звільнитися - іншого шляху для протесту у них немає. (Якщо тільки у підалах немає золотих злитків )
Світлана
31.08.2016
А я б ні за які гроші не пішла б вчителем (працюю в школі бухгалтером)!!! Надивилася на їхню роботу, так мені після таких діточок легше з директором - самодуром працювати. Думаю, що підвищення доречне. Ще б і на фінансування школи виділяли б достатньо коштів, а то й папір нізащо купити і мийні засоби, бо по кошторису не передбачено, а потім директорів звільняють бо, бачте, тягнуть з батьків.
главбух Світлана
31.08.2016
Я теж з освіти. Але у вчителів і так з/плата 4-5 тис. грн. годин нагребуть, а якості освіти дійсно немає. На канікулах нікого немає ні восени, ні взимку, ні навесні, ні влітку (крім оздоровлення 14 днів та перед початком н.року кілька днів). Ви про таку "відпустку " мріяли?.
Світлана главбух
01.09.2016
Значить мені пощастило зі школою, бо тут навчаються мої діти і я бачу якість навчання. Може моя школа й виняток, але дітки всюди ще ті чортенята, так що вчителям, я так думаю, в першу чергу треба зарплату відповідно, а те як вони відносяться до своїх обов'язків, це вже людський фактор. Он бухгалтери бюджетники теж працюють майже на одному ентузіазмі й телепнів вистачає, але ж є і відповідальні. так що я не думаю, що всіх вчителів треба гребти під одну гребінку.
Олена
31.08.2016
Медики зараз не в кращій ситуації. Сміються над людьми. Часто згадую з камеді "Депутаты обсуждают прожиточный минимум. И один говорит:- как могут пенсионеры жить на такие деньги, точно мутят что-то............................
Карл
31.08.2016
За я кий Х Е Р підвищать зарплату , знову кредитов наберете ?
Вадим Карл
31.08.2016
Закриють або обєднають всі сільські та частину міських шкіл, скоротять або виженуть на пенсію "зайвих" вчителів, а тим хто залишеться піднімуть на 10-20 відстотків оклади і навантаження заодно.І все це назвуть реформою освіти.
Оксана
31.08.2016
Вот во что мы превратились! Грыземся хотя все знаем' что ВСЕ достойны приличной зарплаты. Мы все нищие одинаково. Давайте не ругаться. Уже и так убиваем друг друга. Что дальше...
Татьяна
01.09.2016
Если утвердят реформу по стипендии-у преподавателей и так доход увеличится!!! (пятёрки подорожают), куда им ещё зарплату повышать? Вот за учителей в школах согласна, им за их нервы надо доплачивать!
Елена
01.09.2016
Просто обидно! У преподов надбавки , выслуги , оздоровительные! Остальные отброшены в этом вопросе, и они самые нищие!? О других категориях работник образования ( уборщицы, слесаря, бухгалтера...! ) государство не думает1 А что остальные не с детьми работают? Не после них туалеты моют? Не им стипендию начисояют ? Просто позор
тоже пожаліюся Елена
02.09.2016
ще й повісили на бухгалтерів непрофільне оприлюднення данних та для багатьох бюджетників, які раніше в очі не бачили закупівлі, проводити процедури торгів - без курсів, без надбавок, зате з адміністративними санкціями))
Вероніка
01.09.2016
Згідна з Елена) Ми бухгалтери, діловоди, прибиральниці, і т.д., хто працює в школах садочках, інтернатах... Ми теж працюємо для того, щоб діти були в теплі, з водою, харчуванням, чистими освітленими приміщеннями. Для цього вивчаємо купу нових законів, положень, інструкцій, комп'ютерних програм. А один тендер чого коштує бухгалтеру, недоспаних ночей і часу і нервів. А у нас теж сім'ї, діти, роблеми. Невже і ми не заслуговуємо на гідну зарплату? А педагоги завжди незадоволені, їм скільки не дай вони бідні (за межею бідності). Ами тоді вже де?
Татьяна
01.09.2016
За что???? Качество образования (в школе) нулевое!!! Если не платить за репетитерство ребенку ставят низкие оценки!!! Если учитетям поднимут зарплаты богаче они не станут и к детям отношение не поменяют, а по-прежнему будут заглядывать в кошелек родителям. Выше Наталія написала "Жаль, що у вас були погані вчителі. Нічому доброму не навчили..." Наши Учителя были УЧИТЕЛЯМИ, а не поборниками!!!!!!!!
Наталія Татьяна
03.09.2016
А хто їх зробив такими? Чи часом не з вашої мовчазної згоди????
Татьяна Наталія
05.09.2016
Ввиду того, что нам известна ваша точка зрения - виновных искать не будем.
главбух Татьяна
02.09.2016
Це точно, зараз таких вчителів немає.
Наталія
01.09.2016
Отже, поки ви будете заглядати один одному у карман, і цінити тільки свою працю, доти у нас будуть заробітні плати смішні. Для того, щоб вчитися, треба прикласти зусилля, зусилля розумові. А це важче, ніж підняти відро з водою. Тому треба вимагати собі більшу оплату, а не гудити учителя, медика чи того ж держслужбовця. І навпаки. Читайте Т.Г.Шевченка і змінюйте свій менталітет. Може тоді і у нас все піде на лад .
Наталя Наталці Наталія
02.09.2016
Не знаю, з якої реальності ви пишите, лиш вищестоящі кажуть йти за власний рахунок та трошки подробити свою ставку, про добавку до зп навіть слухати не будуть.
Вероніка
02.09.2016
Як би ви знали як заглядають в чужий карман педагоги)))))))), які нібито багато вчилися і перевчилися. А відро тягати жінці з вищою освітою, яка не має зв'язків і грошей, щоб працювати вчителем (бо кругом корупція), це не Шевченка читати.
Наталія Вероніка
03.09.2016
Атож, Шевченка читати важко, бо треба думати над тим, що читаєщ. А відро взяв і пішов - і ніякої відповідальності. Ні, шановні, ви так і не хочете зрозуміти, поки ви будете клювати один одного, наші можновладці творять, що хочуть. І з вами, простими і не дуже бухгалтерами (я також бухгалтер, і знаю, що пишу), із прибиральницями, і з учителями, медиками і іншими пересічними громадянами. Бо ви не разом. І це їм на руку, А ви -МОЯ ХАТА СКРАЮ.
Коля
03.09.2016
Так багато коментарів під цією статтею , але читаючи їх складається враження, що їх начебто одна людина написала: настільки вони куці , поверхневі та одноманітні. Це наче як за деревами лісу не бачити.
Надя
14.09.2016
А працівникам в дошкільній установі? Вихователям???
Наташа Надя
26.12.2016
У нас в Красилові зараз щось незрозуміле. Міськ. рада підніматиме зарплату вчителям, а дошкільників відкинули на тривалий строк. Може, профсоюзи щось придумають.
Тая
23.01.2017
Знову уряд поділив педагогів -вчителі і всіх решта. Колись при Тимошенко був такий поділ,ми три роки чекали на обіцяне і знову тепер така ситуація. Просто ми самі такі ,що терпимо і чекаємо на чиюсь совість.Нікому не вірити,а діяти .На страйк до Києва!!!!!!!!!!!!!!!
валентина
30.01.2017
працюю у днз маю 32 роки стажу а зарплату за січень нарахували на 150 грв меншу як у няні
Ирина
28.12.2017
Из сада уходят воспитатели!!!! За что вы их так обидели в зарплате? В группах по 2-3 (инклюзива - де........а) , в лучшем случае. Кто за такие деньги будет кипеть в этом аду? А зарплата у воспитателя со стажами и категориями едва дотянет до начинающего учителя. Зачем профсоюз? На кого работает?
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн