Інформація по темі "" | Публікації по тегу
08.04.22
9681 3
Друкувати
Обране

У Раді пропонують зменшити ставку ПДФО, але тимчасово

У парламенті зареєстровано законопроєкт № 7262 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо збереження робочих місць в умовах воєнного стану".

Законопроєктом пропонується підрозділ 1 розділу XX ПКУ доповнити новими пунктами 24 та 25. Згідно з доповненнями тимчасово, з 1 квітня 2022 року по 31 грудня року, наступного за роком, у якому буде припинено або скасовано воєнний стан,  встановлюються наступні ставки ПДФО:

  • 9% - на доходи, що нараховуються (виплачуються, надаються) у вигляді заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами;
  • 5% - для новоствореного робочого місця на доходи у вигляді заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.

У тексті законопроєкту зазначено, що документ набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Джерело:
Бухгалтер911
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
3
Віталій!!
08.04.2022
Тоді збільшіть процент надходження ПДФО до місцевих бюджетів не 64% а хоть 80%. За що жити МБ???
Світлана!
08.04.2022
Гарно! Тоді за який кошт утримувати комунальні установи та заклади,якщо надходження бюджету на 60% відсотків від ПДФО!!!!!!
Андрій
12.04.2022
Це катастрофа для місцевих бюджетів. Складова надходжень від ПДФО для місцевих бюджетів від 60 до 80 % . Це означає скорочення видатків з яких і так більша частина це захищені статті видатків. Далі скорочення працівників та зменшення фонду опалати праці. І знову зменшення надходжень.Скорочення працівників в бюджеті , заборгованість за енергоносії, неприбрані вулиці і т.д. При тому , що і так багато людей залишились без роботи.
Для бізнеса зменшення ПДФО нічого не несе адже це утримання з заробітної плати працівника.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі