Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
9417 2
Друкувати
Обране

Умови оплати праці деяким держслужбовцям відкоригували

Починаючи із 15.02.2020 р. діють зміни до постанови КМУ від 18.01.2017 р. № 15, яка встановлює умови оплати праці працівників державних органів, зокрема, держслужбовців. Проте застосовують їх із 01.01.2020 р.Посадові оклади для держслужбовців, які здійснюють підготовку висновків щодо проектів НПА та/або проводять фахову, наукову, юридичну експертизу проектів таких актів, та держслужбовців, які безпосередньо виконують функції із забезпечення кібербезпеки, кіберзахисту та безпеки інформаційних технологій, визначають виключно в межах фондів зарплати, затверджених у кошторисах.

Цим ж спеціалістам у Секретаріаті КМУ, Апараті РНБО, посадові оклади визначають відповідно до схеми, але з коефіцієнтом 1,3, а в Апараті ВРУ, Офісі Президента України, Секретаріаті Уповноваженого ВРУ з прав людини - з коефіцієнтом 1,45.

Джерело: постанова КМУ від 12.02.2020 р. № 70.

interbuh.com.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (2)
Василь
19.02.2020
Як постанова №70 так і №15 враховує інтереси службовців центральних органів влади, а деж гарантоване забезпечення достойного рівня життя для простого державного службовця місцевого рівня ??? То може вже не будемо чекати та приїдемо згіртовано до Києва?
Олександр Василь
20.02.2020
Ніхто нікуди не поїде, не тіште себе іллюзіями, максимум що може бути це черговий лист профспілки та чергова відповідь на нього
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд