Інформація по темі "" | Публікації по тегу
17.11.16
7162 1
Друкувати
Обране

Вносите зміни до посадової інструкції — повідомте працівника за 2 місяці

Управління Держпраці в Кіровоградській області пояснило, яким чином унести зміни до посадової інструкції працівника.


За потреби завдання й обов'язки, включенi до типової квалiфiкацiйної характеристики тiєї чи iншої посади, може бути розподiлено мiж окремими виконавцями чи коло завдань й обов'язкiв окремих працiвникiв може бути розширено з дорученням їм робiт, передбачених для рiзних груп, посад, однакових за складнiстю, виконання яких не потребує iншої спецiальностi, квалiфiкацiї.

Уносити додаткові обов’язки до посадової інструкції працівника треба з дотриманням вимог ст. 32 КЗпП у частині повідомлення працівника про зміну істотних умов праці не пізніше ніж за 2 місяці.

www.interbuh.com.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(1)
Анюта
02.03.2017
Це дуже правильно. А то на одного працівника навалять, що й немає коли вгору глянути і ще додають роботи, а другі відсиджуються і не за меншу зарплату.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн