Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.11.16
12107 2
Друкувати
Обране

Уряд визначив видатки на оплату праці працівників місцевих державних адміністрацій

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову „Про видатки на оплату праці працівників місцевих державних адміністрацій”. Проект акта на засіданні Уряду представила Перший заступник Міністра соціальної політики Ольга Крентовська.

Вона, зокрема, підкреслила, що документ підготовлено Мінсоцполітики з метою надання можливості місцевим державним адміністраціям отримувати кошти з місцевих бюджетів на оплату праці працівників місцевих державних адміністрацій для виконання делегованих місцевими радами повноважень.

Вказаною постановою встановлено, що місцеві державні адміністрації можуть отримувати додаткові кошти з місцевих бюджетів на оплату праці працівників для виконання ними делегованих відповідно до законів України повноважень органів місцевого самоврядування в обсягах, які складають:

  • до 100 відсотків затвердженого у Державному бюджеті на 2016 рік фонду оплати праці працівників місцевих державних адміністрацій;
  • до 50 відсотків затвердженого у Державному бюджеті на 2017 і наступні роки фонду оплати праці працівників місцевих державних адміністрацій.

Мінсоцполітики звертає увагу, що критерії, відповідно до яких можна буде розраховувати обсяги видатків на фінансування делегованих повноважень, можуть визначатися місцевими радами при плануванні додаткових видатків з місцевих бюджетів на оплату праці працівників місцевих державних адміністрацій для виконання делегованих повноважень рад залежно від наявних фінансових можливостей.

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
LEXXX
10.11.2016
По суті це узаконена відмазка для недофінансування МДА з державного бюджету. Тепер на любі скарги щодо недостатності ФОП для виплати, навіть, законодавчо гарантованих складників зарплати (оклад, ранг, вислуга) будете отримувати "законну" відповідь - звертайтесь до місцевої Ради. Так ніби Радам більше нікуди діти кошти. Краще асфальт десь покласти, бо тоді знов за них (депутатів) проголосують.
маня
15.11.2016
але в ст.47 Закона про державні адміністрації зазначено джерело ДЕРЖАВНИЙ бюджет зміни до Закону я не бачила
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×