Уряд затвердив Порядок обчислення середньої зарплати для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соцстрахуванням (оновлено)

Затверджено Порядок обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.


Порядок встановлює обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для призначення страхових виплат шляхом використання даних реєстру застрахованих осіб відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Також Порядком передбачено здійснювати розрахунок допомоги за всіма видами страхування в календарних днях (на сьогодні лише допомога по тимчасовій непрацездатності обчислюється виходячи з кількості робочих днів, втрачених через хворобу). Це значно спростить процедуру розрахунку допомоги по тимчасовій непрацездатності, оскільки не потрібно буде враховувати зміни графіка роботи підприємства або індивідуального графіка роботи застрахованої особи, які можуть постійно змінюватися.

Прийняття постанови дозволить запровадити більш ефективний механізм обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для призначення страхових виплат, що дасть можливість упереджувати випадки зловживань при використанні страхових коштів.

Постанова КМУ від 22.05.2015 р.  № 439 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 р. № 1266».

За матеріалами КМУ

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі